„Sūduva B“ Vilniuje susitiks su „Tera“

„Sūduva B“ Vilniuje susitiks su „Tera“

Ketvirtadienį 20 val. 15 min. Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadione Marijampolės „Sūduvos“ B komanda per LFF II lygos Pietų zonos čempionato rungtynes susitiks su sostinės „Tera“.

Po 11 turų abi komandos turnyro lentelėje yra kaimynės. „Sūduva B“ turi 19 taškų ir užima 5-ąją vietą, o 1 tašku mažiau turinti „Tera“ žengia šešta.

Šias rungtynes komandos pasitinka skirtingų nuotaikų. 11-ajame ture „Tera“ net 1:6 nusileido „Žalgiriui C“, o marijampoliečiai pirmadienį savo aikštėje 2:0 įveikė Utenos „Utenį“.

„Esu patenkintas tomis rungtynėmis, žaidėme su įdomiu varžovu, kuris yra geresnis nei rodo komandos užimam vieta. Iškovojome pelnytą pergalę, aikštėje buvo matyti mūsų braižas, žaidėjų noras nugalėti. Be to, pirmą kartą per dvejas rungtynes iš eilės nepraleidome įvarčio, – sakė „Sūduvos B“ vyriausiasis treneris Pedro Paiva. – Pirmajame rate liko sužaisti dar dvejas labai svarbias rungtynes, tikiuosi, kad per aikštėje turėsiu ne tik 11 žaidėjų. Tikiuosi matyti 11 karių, kovojančių dėl mums labai reikalingų taškų.“