„Sūduva B“ pirmąjį ratą užbaigė tvirta pergale

„Sūduva B“ per LFF II lygos Pietų zonos čempionato pirmojo rato paskutiniąsias rungtynes nugalėjo Alytaus „Vidzgirį“ 5:1 (4:0).

„Sūduvos B“ sudėtis: Vilius Stebrys (76, Norbertas Vaitiekūnas), Justas Paškauskas, Karolis Skamarakas (71, Ignas Raštutis), Modestas Vainikaitis, Saulius Vikertas, Paulius Kuconis, Matas Miškinis (60, Augustas Valukonis), Ernestas Burdzilauskas (71, Tomas Raštutis), Karolis Gaižaitis (Arijus Čebatorius), Tautvydas Burdzilauskas (76, Lukas Kvederavičius), Simas Venckevičius.

Marijampoliečiai galingai pradėjo rungtynes ir jau 6 min. Saulius Vikertas iševdė šeimininkus į priekį. 10 min. rezultatą padvigubino Karoli Gaižaitis, 35 min. vėl pasižymėjo S. Vikertas, o 40 min. pirmojo kėlinio galutinį rezultatą užfiksavo Paulius Kuconis.

Po pertraukos „Sūduvos“ jaunimas taip pat turėjo daug progų pasižymėti, tačiau rezultatą padidinti pavyko tik 84 min., kai vienas alytiškių žaidėjas nukreipė kamuolį į savo vartus.

„Vidzgiris“ rezultatą sušvelnino 85 min.

Po šios pergalės „Sūduva B“ savo sąskaitoje turi 25 taškus ir lygoje užima penktąją vietą. Čempionato antrajame rate kovą dėl aukščiausių vietų tęs geriausių komandų aštuonetas. Į jį kartu su marijampoliečiais pateko „Panevėžio Ekranas“, Kazlų Rūdos „Šilas“, Kybartų „Sveikata“, Vilniaus „Žagiris C“ ir „Tera“ bei Alytaus „Dainava B“ ir „Kauno Žalgiris C“.