„Sūduva B“ neprilygo šiauliečiams

Marijampolės „Sūduva B“ per pirmąsias LFF I lygos 2021 metų sezono rungtynes išvykoje pralaimėjo „Šiauliams“ 0:4 (0:2).

Iniciatyva Saulės mieste beveik visą laiką priklausė šeimininkams, kurie pirmajame kėlinyje savo tikslą du kartus pasiekė po standartinių padėčių.

Vieni I lygos favoritų pirmąjį įvartį pelnė po įžaisto kampinio, o antrąjį – po baudos smūgio.

Antrajame kėlinyje „Šiauliai“ dukart pasižymėjo iš žaidimo, kartą „Sūduvą B“ gelbėjo skersinis, darbo netrūko ir vartininkui Viliui Stebriui.

„Sūduva B“ savo galimybių pasižymėti sulaukė sužaidus daugiau nei valandą, marijampoliečiai dukart buvo netoli sėkmės, tačiau „Šiauliams“ pavyko išsaugoti savo vartus „sausus“.

Antrąsias LFF I lygos rungtynes „Sūduva B“ žais kovo 26 d. namie su kita pirmenybių favorite – „Jonava“.