„Sūduva B“ debiutuos LFF I lygoje

Marijampolės „Sūduva B“ šeštadienį debiutuos LFF I lygos čempionate – per pirmąsias rungtynes marijampoliečiai 14 val. išvykoje susitiks su „Šiauliais“.

„Sūduvos B“ vyriausiasis treneris Pedro Paiva sako, kad jo komandos laukia labai rimtas iššūkis tiek per pirmąsias rungtynes, tiek viso sezono metu.

„Sezoną pradėsime aukščiausio lygio iššūkiais – pirmosios rungtynės Šiauliuose, o vėliau namie priimsime „Jonavą“. Manau, tai yra du pagrindiniai kandidatai užimti vietas čempionato turnyro lentelės viršūnėje, – sakė treneris. – Mūsų pasirengimas sezonui buvo komplikuotas, jei kalbėsime apie kolektyvinį tobulėjimą. Taip buvo, nes dalinamės žaidėjais su pagrindine „Sūduvos“ komanda ir su U16 ekipa. Dažnai treniruotėse tekdavo dirbti su nepakankamo dydžio žmonių grupe, todėl daugiausiai dėmesio skirdavome individualiam futbolininkų tobulinimui.“

Anot portugalo, „Sūduvos“ dubleriai negalvoja apie sezono tikslą kaip apie kurią nors konkrečią vietą turnyro lentelėje.

„Stengsimės būti konkurencingi visose rungtynėse, tačiau svarbiausia mūsų užduotis – auginti žaidėjus, stumtelėti juos arčiau pagrindinės komandos, – kalbėjo P. Paiva. – Sezonas, be jokių abejonių, mums bus labai sunkus, turime kasdien sunkiai dirbti, kad su kiekviena savaite mums taptų kiek lengviau kovoti LFF I lygos čempionate.“