„Sūduva” – „Atlantas” – šioje dvikovoje nėra vietos sentimentams!

„Sūduva” – „Atlantas” – šioje dvikovoje nėra vietos sentimentams!

Trečiadienio pavakarę Marijampolėje laukiamas „Atlantas”. Galima net neabejoti, kad sutikimas bus karštas ir tikėtinai – įsimintinas. Principiniai pastarųjų metų varžovai turi tarpusavyje nesuvestų sąskaitų. Ir ne taip svarbu, kiek komandos turi surinkusios taškų ar kurioje turnyrinės lentelės vietoje šiuo metu jos yra.   

 

Pastaruoju metu „Atlantas” tapo vienu labiausiai dėmesio sulaukusiu Lietuvos futbolo klubu. Konstantino Sarsanijos persikėlimas į Sankt Peterburgo „Zenitą”, eilės pagrindinių komandos žaidėjų išvykimas į kitų klubų peržiūras tikrai nepridėjo optimizmo uostamiesčio futbolo gerbėjams.

Juolab ir A lygoje klaipėdiečiai nežiba – paskutinį kartą pergale savus sirgalius džiugino balandžio mėnesį, o per paskutines 7 rungtynes surinkti tik 3 taškai.

 

 

Visgi šio sezono komandų  tarpusavio dvikovų balansas lygus – abiejose dvikovose nugalėtojai nepaaiškėjo (0:0 Marijampolėje ir 1:1 Klaipėdoje). Nepaisant to, kad įvarčiais nelepinta, abejose rungtynėse nestigo kietos, vyriškos kovos bei gražių epizodų., Neabejotinai, trečiadienį irgi to neturėtų trūkti.

 

 

Beje, „Atlantas“ ne tik praranda žaidėjus. Klubą papildė ir keli nauji veidai. Vienas jų – sezoną „Trakuose“ pradėjęs Tadas Labukas jau spėjo kartą nuliūdinti Marijampolės sirgalius šiais metais. Tikėsimės, jog antro karto nebus. Visgi rimčiausias pokytis, ko gero, laukia ant atsarginių žaidėjų suolelio. Bent jau skelbiama, kad ten įsitaisys klubo generalinis direktorius Vacys Lekevičius. Tad emocijų šalia aikštės turėtų dar padaugėti.

 

 

Prisiminus apie emocijas futbolo aikštėje, jų ypač netrūko per antrąsias ekipų rungtynes Klaipėdoje. Susidūrimas tarp Algio Jankausko ir Jurijaus Vereščiako tapo karšta diskusijų tema ir po rungtynių. Galime tikėtis įvykių tęsinio ?! Manding, verčiau išsiaiškinti savo pajėgumą futbolo aikštėje, o ne kovinių menų sugebėjimus.

 

 

„Sūduvai“ šios rungtynės irgi itin svarbios – paskutiniuose turuose „pabuksuota“, tad atotrūkis nuo pirmaujančio „Žalgirio“ padidėjo, o netoliese – ir kiti konkurentai kovoje dėl medalių. Komanda nusiteikusi ryžtingai ir sieks pergalės, – tuo abejoti netenka!

 

 

 

Kviečiame visus palaikyti savojo krašto komandą!

 

 

2017.06.21, trečiadienis, Marijampolės ARVI arena

18:00  Marijampolės „Sūduva” – Klaipėdos „Atlantas“

Tiesioginė rungtynių transliacija – www.futbolo.tv

 

 

Naglis Miknevičius