UEFA lygoje pirmieji varžovai – iš kaimyninės Baltarusijos

UEFA lygoje pirmieji varžovai – iš kaimyninės Baltarusijos

Šiandien UEFA būstinėje, Šveicarijos Niono mieste buvo ištraukti naujojo, 2017/18 metų sezono Europos futbolo taurių turnyrų burtai.

 

 

Burtai lėmė, jog Marijampolės „Sūduva”, atstovausianti Lietuvai UEFA lygos turnyre, pirmajame etape susitiks su Soligorsko „Šachtioro” vienuolike iš Baltarusijos.

 

 

Pirmosios rungtynes birželio 29 dieną vyks svečių aikštėje, o po savaitės – atsakomasis susitikimas Marijampolėje.

 

 

Soligorsko „Šachtioro” klubas praeitais metais iškovojo Baltarusijos čempionato sidabro medalius, o šį sezoną po 12-os turų pirmauja savo šalies pirmenybėse, dviem taškais lenkdami  šalies čempionus – Borisovo BATE klubą.

 

 

Beje, visiškai neseniai „šachtininkai” iškovojo ir šalies taurę. Tad marijampoliečiams teko iš tiesų rimtas varžovas.

 

 

„Sūduvos” vyriausiasis  treneris Vladimiras Čeburinas pažymėjo, jog apskritai Baltarusijoje futbolas mėgstamas, geros tradicijos, klubinės komandos reguliariai gana sėkmingai pasirodo Europos turnyruose.

 

 

„Su varžovų klubu detaliau susipažinti dar teks, bet vien pažvelgus į turnyrinę lentelę matosi, jog „Šachtioras” – pakilime, pirmauja Baltarusijos čempionate. Tad mūsų laukia nelengva, bet įdomi dvikova. Varžovus reikia gerbti, bet nereikia bijoti. Reikia žaisti savo žaidimą, atiduoti visas jėgas ir tada bus rezultatas”, – optimistiškai teigė treneris.

 

 

Vladimiras Čeburinas  kol kas neakcentuoja laukiančios akistatos Europos lygoje. „Pirmiausiai, mūsų laukia labai svarbios rungtynės su „Atlantu” trečiadienį. ruošiamės ir visą dėmesį šiuo metu skiriame joms. Po to – penktadienio susitikimas LFF taurės turnyre. Tad dabar galvojame apie artimiausias dvikovas, o joms pasibaigus – ateis eilė ir UEFA lygos rungtynėms”, – tikino treneris.

 

 

Pakalbinome ir „Sūduvos” žaidėją Vaidą Slavicką. „Varžovas – stiprus, daug ką pasako faktas, jog šiuo metu pirmauja čempionate, lenkia žinomą BATE klubą”.

 

Faktas, kad pirmąsias rungtynes teks žaisti išvykoje, Vaido neliūdino. „Pirmosios rungtynės bus ir tam tikra žvalgyba, pamatysime, kaip varžovai žaidžia, kokie jų privalumai. Tas turėtų padėti geriau pasiruošti atsakomosioms rungtynėms. Labai svarbu yra ir pasiekti įvartį svečiuose, tą ir bandysime padaryti”, – tvirtino „Sūduvos” žaidėjas.