Dvikovoje su „Atlantu” – emocingos lygiosios

Dvikovoje su „Atlantu” – emocingos lygiosios

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Robertas Valikonis

Marijampolės „Sūduva” – Klaipėdos „Atlantas”

10′ [ 1 – 0 ]  Mindaugas Grigaravičius

86′ [ 1 – 1 ] Marius Papšys ( 11m. )

 

„Sūduva”: D.Bartkus, M.Kovačevič, D.Isoda, M.Ugge, V.Bagdanavičius, K.Chvedukas, M.Šoblinskas, V.Baranovskij ( 24′ G.Russo ), M.Grigaravičius, A.Vaskela ( 72′ M.Andelkovič ), T.Radzinevičius ( 87′ T.Snapkauskas ).

„Atlantas”: M.Galdikas, M.Kazlauskas, A.Bartkus, R.Baravykas ( 71′ D.Virkšas ), M.Beneta, D.Kazlauskas ( 62′ A.Jokšas ), M.Papšys, T.Eliošius, O.Verbickas, G.Žukauskas, R.Krušnauskas.

 

Susitikimą su „Atlantu” Marijampolės ekipa pradėjo su pora pasikeitimų startinėje sudėtyje. Vietoje traumą patyrusio Audriaus Broko ir vietą ant atsarginių žaidėjų suolelio užėmusio Povilo Kiselevskio mačą nuo pradžių pradėjo mačo prieš „Trakus” didvyris Mindaugas Grigaravičius ir šį sezoną debiutuojantis Marius Šoblinskas.

 

Susitikimas prasidėjo abiems komandoms rungtyniaujant gana drąsiai ir aktyviai. „Sūduva” įvartį pelnė dešimtąją mačo minutę, kai gerą perdavimą iš kairiojo krašto atliko Vilmantas Bagdanavičius, o jį sėkmingai „uždarė” Mindaugas Grigaravičius.

 

Praėjus keletui minučių po šio epizodo, „Sūduva” galėjo padidinti savo persvarą. Šįkart labai sėkmingai ir klastingai į vartus smūgiavo Marius Šoblinskas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį už galinės linijos nukreipė Mantas Galdikas.

 

Likusią pirmojo kėlinio dalį teritorinę persvarą turėjo svečiai – „Atlanto” futbolininkai. Tačiau „Sūduva” sugebėjo išsaugoti persvarą ir į didžiąją pertrauką komandos žengė marijampoliečiams pirmaujant rezultatu 1-0.

 

Antrajame kėlinyje „Atlanto” ekipa taip  pat stengėsi atakuoti ir lyginti rezultatą, tačiau pirmavusi „Sūduva” sėkmingai gynėsi. Negana to, antrojo kėlinio pradžioje marijampoliečiai turėjo puikią progą pasižymėti. Varžovo klaida pasinaudojęs, Tomas Radzinevičius  išbėgo vienas prieš vartininkas, tačiau sudelsė smūgiuoti, o suskubę svečių gynėjai vėliau to padaryti neleido.

 

Susitikimo pabaigoje į žaidimą pastebimai įsikišo rungtynių teisėjas.  Jis paskyrė 11 metrų baudinį į aikštės šeimininkų vartus ir iš aikštės pašalino Vilmantą Bagdanavičių.  Baudinį sėkmingai realizavo Marius Papšys, o likusį mačo laiką „Sūduvai” teko gintis ir stengtis išsaugoti bent lygų rezultatą.

 

Nepaisant to, kad žaidė mažumoje „Sūduvos” futbolininkai atliko pora pavojingų standartinių padėčių, tačiau rezultato persversti nesugebėjo ir mačas baigėsi lygiosiomis.