D.Gvildys: „Norime pratęsti gerų rungtynių seriją”

D.Gvildys: „Norime pratęsti gerų rungtynių seriją”

??????????????????????Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai jau antradienį, gegužės 20 dieną, stos į kovą su šalies vicečempione Klaipėdos „Atlanto“ ekipa. Rungtynių pradžia – 18 valandą 30 minučių.

 

Fksuduva.lt apie būsimas rungtynes pasikalbėjo su „Sūduvos“ vyriausiuoju treneriu Dariumi Gvildžiu. Strategas teigė, jog jo komanda sieks pratęsti gerą sezono atkarpą.

 

„Norime pratęsti gerų rungtynių seriją. Manau, kad antrandame savo žaidimą, futbolininkai apsišlifavo tarpusavyje. Matysime, kaip pavyks rungtynės su „Atlantu“. Rungtyniausime namuose, tad labai tikiuosi, kad pakelsime nuotaiką savo sirgaliams.

 

„Sūduvos“ futbolininkai, žaisdami išvykoje, iškovojo keturias pergales iš eilės. Paklaustas, ar „Sūduvai“ apskritai yra skirtumas, kur žaisti – namuose ar išvykoje – D.Gvildys teigė, kad kai žaidi nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės, laimėti galima visur.

 

„Mano žaidimo stilius yra kova dėl pergalės nuo pirmos iki paskutinės minutės . Jeigu žaidi taip, nelieka skirtumo, kur rungtyniauji – namuose ar išvykoje – visur gali iškovoti pergalę.

 

Kalbėdamas apie futbolininkų sveikatą, treneris turėjo ir gerų ir blogų žinių.

 

„M.Šoblinskas jau atsigavo po traumos ir rytoj greičiausiai jį pamatysime aikštėje. M.Činikas taip pat baigia atsigauti po traumos ir tikiuosi, kad galės žaisti prieš „Kruoją“ ( Birželio 10 dieną Marijampolėje – fksuduva.lt ). Liūdnos žinios yra tos, kad treniruotės metu raktikaulį susilaužė A.Brokas. Turėsime verstis be jo 6 savaites.

 

D.Gvildys pabrėžė rungtynių su „Atlantu“ svarbą. Kadangi komandos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi netoliese – mačo reikšmė įgauna dvigubą svarbą.

„Atlantas“ patyrė tik du pralaimėjimus – abu „Žalgiriui“. Tai įrodo, kad komanda labai pajėgi, nors „Atlantas“ kelis kartus apmaudžiai sužaidė lygiosiomis ir prarado taškus. Galima sakyti, kad rytojaus rungtynės – dėl 6 taškų. Abiems klubams labai reikalinga pergalė.

 

Nuo 2013 – ųjų metų sezono pradžios „Sūduva“ ir „Atlantas“ susitiko penkis kartus, tačiau marijampoliečiams iškovoti pergalės kol kas nepavyko. Marijampolės klubo trenerio nuomone, šie skaičiai gali virsti papildoma motyvacija antradienio rungtynėms.

 

„Vyrams sakiau, kad mūsų su „Atlantu“ statistika – 5 rungtynės – 2 taškai. Tikiuosi, kad sugebėsime pagerinti šiuos nemalonius skaičius, o to siekimas vyrams taps papildomas motyvacija.“