„Sūduva“ antrų lengvų rungtynių nesitiki

„Sūduva“ antrų lengvų rungtynių nesitiki

Marijampolės „Sūduva“ penktadienį surengė tradicinę priešrungtyninę treniruotę, skirtą pirmosioms 2018 metų A lygos sezono rungtynėms su Kauno „Stumbru“ pasirengti.

Pasipuoškite čempionišku „Sūduvos“ šaliku!

Po treniruotės treneriai ir žaidėjai teigė nesitikį, kad šį šeštadienį aikštėje bus taip pat lengva, kaip prieš savaitę per 5:0 laimėtas rungtynes dėl Supertaurės.

„Nusiteikimas – kovinis. Visi puikiai supranta, kad tokių rungtynių kaip dėl Supertaurės nebus ir tokios lengvos pergalės neverta tikėtis, – sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas. – Tai yra čempionato pradžia, labai svarbu sužaisti gerai, kad ir toliau viskas gerai sektųsi. Tikimės sunkių rungtynes, nes „Stumbras“ tikrai bus padaręs išvadas, rungtynių analizę ir padarys viską, kad istorija nepasikartotų.“

Treneriui pritarė saugas Povilas Leimonas.

„Rungtynės dėl Supertaurės tikrai susiklostė gana paprastai, bet antrą karto tokių nesitikime, – sakė futbolininkas. – Tai bus jau čempionato rungtynės, visai kita varžybų specifika. Manau, „Stumbras“ bus išanalizavęs savo klaidas, atkreipęs dėmesį į mūsų klaidas, atvažiuos kitaip nusiteikęs, todėl laukia ir kitokios rungtynės. Aišku, patys esame gerai nusiteikę, pergalė prieš savaitę pakėlė nuotaiką, padaugėjo entuziazmo. Tačiau visi nusiteikę kovoti, lengvų rungtynių nelaukiame.“

Bilietus į rungtynes su „Stumbru“ jau galima įsigyti bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja 2 eurus, moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikoma 50 proc. nuolaida, 5 bilietus galima įsigyti už 4 bilietų kainą, o vaikai iki 13 metų (12 metų ir jaunesni) į rungtynes įleidžiami nemokamai. Rungtynių dieną stadiono kasoje bilietai kainuos 3 eurus, o nuolaidos ir akcijos negalios.
2018 metais „Sūduva“ savo arenoje sužais mažiausiai 16 rungtynių A lygoje ir LFF taurės turnyre, daugiausiai – 19 (priklausomai nuo po 4 ratų A lygoje užimamos vietos ir LFF taurės turnyro burtų; būtent tiek sužaista 2017 metais).

2018 M. „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – GERIAUSIAS IR PIGIAUSIAS SPRENDIMAS TIKRAM FUTBOLO GERBĖJUI!

Abonementus galima įsigyti internetu arba visose bilietai.lt kasose!

Abonementų korteles galima atsiimti prieš kiekvienas rungtynes arenos bilietų kasose arba darbo dienomis 8.30-17.30 val. pardutuvėje „Nuo pieštuko iki….“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Abonementų atsiėmimo tvarkaraštis:

Įsigijusieji abonementus iki vasario 12 dienos juos atsiimti galės nuo vasario 20 d.
Įsigijusieji iki vasario 19 d. – nuo vasario 24 d. (rungtynės su „Stumbru“)
Įsigijusieji iki kovo 2 d. – nuo kovo 8 d. (rungtynės su „Jonava“)
Įsigijusieji iki kovo 8 d. – nuo kovo 14 d. (rungtynės su „Žalgiriu“)
Įsigijusieji iki kovo 31 d. – nuo balandžio 5 d. (rungtynės su „Atlantu“)


„Sūduvos“ 2018 m. abonementų ir bilietų kainos

Abonementai (galioja A lygoje ir LFF taurės turnyre, suteikiama galimybė pirmiems įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes su nuolaida dar prieš viešos prekybos pradžią) – 20 €

Bilietai į atskiras rungtynes MANIEŽE

Išankstinė prekyba
Visi sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
Visi sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
Su Vilniaus „Žalgiriu“ visi sektoriai – 5 €
Kitų rungtynių visi sektoriai – 3 €

Bilietai į atskiras rungtynes STADIONE

Išankstinė prekyba
D, E sektoriai – 3 €
Kiti sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
D, E sektoriai – 1,5 €
Kiti sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
D, E sektoriai – 5 €
Kiti sektoriai – 3 €

„Sūduvos“ namų rungtynes A lygoje ir LFF taurės turnyre moksleiviai (12 metų ir jaunesni) gali stebėti nemokamai, o 50 proc. nuolaida taikoma vyresniems moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems.

Daugiau informacijos apie abonementus galima gauti el. paštu info@fksuduva.lt arba telefonu +37061547755.