Rungtynių teisėjas – Laurynas Aržuolaitis

59‘ [ 0 – 1 ] Edgaras Dubickas

89‘ [ 0 – 2 ] Imran Mekhrabov

„Sūduva“: R.Mikalainis, Kęst.Žukauskas ( Kar.Žukauskas ), D.Antanavičius ( 83‘ M.Kiškėnas ), S.Rekašius, T.Klimavičius, A.Černius ( 72‘ E.Cikanavičius ), E.Puzara, M.Radzevičius, E.Ulevičius, E.Dubickas ( 80‘ I.Mekhrabov ), M.Kardokas.

Šiandien Vilniuje kovas Lietuvos U-18 elitinėje lygoje pradėjo Marijampolės „Sūduvos“ jaunimas.

Viso susitikimo metu Marijampolės futbolininkai turėjo teritorinį ir žaidybinį pranašumą, tačiau pirmojo kėlinio metu jo paversti realia persvara nepavyko – kėlinys baigėsi rezultatu 0:0.

Antrajame kėlinyje „Sūduvos“ jaunimui pavyko įrodyti savo pranašumą dviem įvarčiai. Pirmasis įvartis į aikštės šeimininkų vartus krito po įžaisto kampinio, kai Simonas Rekašius pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o ten įvartį galva pelnė Edgaras Dubickas.

Antrąjį įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Imran Mekhrabov. Po Marko Kardoko „numetimo“ galva I.Mekhrabov išbėgo vienas prieš vartininką, savo šansu pasinaudojo ir išvedė įtvirtino savo komandos pranašumą.

Pačioje rungtynių pabaigoje susistumdė Edvinas Puzara ir Vilniaus komandos žaidėjas. Abu šio incidento dalyviai buvo pašalinti iš aikštės.

Lietuvos elitinėje U-18 lygoje rungtyniauja 8 komandos FK „Šiauliai“, Vilniaus FM, FM Tauras – FM Spyris, Klaiėpėdos FM – FK Granitas, NFA 1999, FA „Žalgirietis, FK „Sūduva“, FK „Banga“.

Nugalėtoją komandos aiškinsis keturių ratų sistema, varžybos finišuos 2015 metais. Iki 2014 metų pabaigos komandos sužais po 14 rungtynių, o turnyras bus pratęstas 2015 metų kovą.