Būsimas varžovas: FK „Ekranas“

Būsimas varžovas: FK „Ekranas“

ekranas logoArtėjantį savaitgalį Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų laukia dar vienos svarbios rungtynės. Šį kartą „Smscredit.lt“ A lygos rungtynėse „sūduviečiai“ susitiks su daugkartiniais A lygos čempionais – Panevėžio „Ekrano“ futbolininkais.

 

Šios rungtynės Marijampolėje bus jau trečioji šių komandų akistata 2014 metų A lygos sezone. Pirmosiose rungtynėse netrūko emocijų ir permainingos rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2. Tada marijampoliečių herojumi tapo Mindaugas Grigaravičius, kuris komandai atsiliekant rezultatu 0:2 įmūšė du įvarčius ir iškovojo komandai tašką. Įdomu tai, kad „Ekrano“ gretose nuo to laiko nebeliko Edgaro Baranausko ir Luko Kochanausko, kurie ir įmušė įvarčius į „Sūduvos“ vartus pirmosiose tarpusavio rungtynėse. Antroji šių klubų dvikova palankiau susiklostė „Sūduvos“ komandai. Panevėžyje marijampoliečiams pergalę atnešė tikslūs Valentin Baranovskij ir Mariaus Šoblinsko smūgiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:2 „Sūduvos“ naudai.

 

Paskutiniųjų trijų sezonų statistika rodo tai, kad šių komandų susitikimai būna nenuspėjami. Nuo 2012 metų šie klubai A lygos čempionate išviso sužaidė 10 rungtynių. Abi komandos iškovojo po tris pergales ir ketverios rungtynės pasibaigė lygiosiomis.

 

Paskutiniame A lygos čempionato ture tiek „Sūduva“, tiek „Ekranas“ pergalių iškovoti nesugebėjo. Marijampoliečiai Klaipėdoje nors ir pirmavo rezultatu 0:2, tačiau persvaros išsaugoti nesugebėjo ir iš uostamiesčio parsivežė tik tašką, nes rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2. Tuo tarpu panevėžiečiai išvykoje turėjo pripažinti Vilniaus „Žalgirio“ pranašumą rezultatu 1:3.

 

Būsimų varžovų gretose lyderiu vadinti galima legionierių iš Brazilijos Elivelto. Šis technika išsiskiriantis žaidėjas šių metų čempionate yra pelnęs 10 įvarčių ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Tai reiškia, kad Elivelto yra tiesiogiai prisidėjęs prie daugiau nei trečdalio savo komandos įvarčių. „Ekrano“ gretose išvysime vieną žaidėją, kurį visai nesenai matėme vilkintį „Sūduvos“ marškinėlius. Buvęs „sūduvietis“ Paulius Daukša vasaros pertraukos metu perėjo į Panevėžio „Ekrano“ komandą ir nuolat pradeda rungtynes startinėje sudėtyje.

 

Rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Panevėžio „Ekrano“ vyks šį šeštadienį  12 valandą „Arvi“ futbolo arenoje. Kiekvieno „Sūduvai“ neabejingo futbolo aistruolio palaikymas labai svarbus! Kviečiame atvykti!

 

Rungtynes stebėti galėsite ne tik „Arvi“ futbolo arenoje, tačiau ir internetinėse svetainėse futbolo.tv bei alyga.lt.