Šiandien Marijampolėje – rungtynės su D.Maciulevičiaus treniruojamu „Ekranu“

Šiandien Marijampolėje – rungtynės su D.Maciulevičiaus treniruojamu „Ekranu“

Pirmadienį 20 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje „Sūduvos“ B komanda per LFF II lygos Pietų zonos 4 turo rungtynes susitiks su Panevėžio „Ekranu“, kurį treniruoja buvęs „Sūduvos“ žaidėjas Darius Maciulevičius.

Jaunieji „Sūduvos“ futbolininkai per 3 turus surinko 7 taškus ir 14 komandų čempionate užima 5-ąją vietą. Pirmauja Vilniaus „Žalgiris C“, kuris jau sužaidė ketvirtąsias rungtynes ir dabar turi 10 taškų.


TURNYRO LENTELĖ IR „SŪDUVOS B“ TVARKARAŠTIS


II lygoje rungtyniaujanti Panevėžio komanda iki šio sezono visiems buvo pažįstama kaip „Aukštaitija“. Vis dėlto prieš 2020-ųjų sezoną klubo vadovai įsigijo bankrutavusio istorinio „Ekrano“ vardą ir pakeitė savo komandos pavadinimą.

Be to, prie komandos vairo stojo vyresniems „Sūduvos“ gerbėjams puikiai pažįstamas D. Maciulevičius. Šis saugas 2005-2008 metais atstovavo Marijampolės komandai, kurioje per 4 sezonus A lygoje sužaidė 118 rungtynių ir pelnė 33 įvarčius.

„Ekrano“ ekipoje registruotas ir 41-erių Mindaugas Gardzijauskas, kuris „Sūduvai“ atstovavo 2008-2009 metais (45 rungtynės, 7 įvarčiai).

„Ekranas“ sezoną pradėjo įspūdingomis rungtynėmis „Hegelmann“ LFF taurės turnyro pirmajame etape, kai birželio 17 dieną tik baudinių serijoje pralaimėjo vienai I lygos lyderių Alytaus „Dainavai“ 4:5 (1:1).

Vis dėlto II lygoje jau po 3 dienų buvo pralaimėta „Dainavos“ B komandai 0:4. Vėliau sekė pergalė išvykoje 4:1 prieš Vilniaus „BFA B“ ir lygiosios 4:4 namie su „Žalgiriu C“.

4 taškus per 3 rungtynes sukaupę panevėžiečiai turnyro lentelėje užima 8-ąją vietą.

Į „Sūduvos B“ ir „Ekrano“ rungtynes galioja visų tipų „Sūduvos“ sezono kortelės, kuriose nurodytos sėdimos vietos, o kiti futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus už simbolinę kainą bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.