Šeštadienį – lemiamų kovų maratono pradžia

Šeštadienį – lemiamų kovų maratono pradžia

Marijampolės „Sūduva“ po ilgokos pertraukos grįžta į A lygos čempionatą, kuriame prasideda lemiamas kovų dėl 2018 metų Lietuvos čempiono titulo etapas. Pirmasis šio maratono mūšis laukia „Arvi“ arenoje jau šį šeštadienį – 13 val. su „Palanga“. „Sūduva“ ir „Palanga“ šį sezoną susitiks ketvirtą kartą.

Kovo 3-ąją Marijampolėje „Sūduva“ nugalėjo 2:0, balandžio 24-ąją Klaipėdoje – taip pat 2:0, o birželio 16-ąją Palangoje – 4:1.

Per šiuos mačus į palangiškių vartus net 4 įvarčius įmušė Ovidijus Verbickas, po kartą pasižymėjo Aleksandras Živanovičius, Karolis Laukžemis, Rigino Cicilia ir Andro Švrljuga.

A lygos čempionate „Sūduva“ per 20 rungtynių surinko 48 taškus ir šiuo metu 2 taškais lenkia Vilniaus „Žalgirį“, kuris yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis daugiau.


 ATVYKSITE Į STADIONĄ PIRMĄ KARTĄ? SUSIPAŽINKITE SU ŠIA INFORMACIJA!


„Palanga“ jau yra sužaidusi 23 rungtynes, per kurias iškovojo 19 taškų ir užima 7-ąją vietą. Palangiškiai A lygoje yra įmušę 15 įvarčių. Daugiausia – 5 kartus – pasižymėjo Simonas Urbys, 4 – Gvidas Juška, 3 – Tomas Dombrauskis.

Pranešama, kad „Palangą“ prieš rungtynes su „Sūduva“ papildė du nauji žaidėjai – buvę įvairaus amžiaus Nigerijos rinktinių nariai Akinjide Idowu ir Godspoweris Aniefioku.

Futbolo gerbėjai gali įsigyti išankstinius bilietus į rungtynes su „Palanga“ bilietai.lt tinklalapyje ir kasose. Rungtynių dieną bilietai kainuoja šiek tiek brangiau.