Šeštadienį – išvyka pas čempionato lyderius

Šeštadienį – išvyka pas čempionato lyderius

Gegužės 4 dieną, šeštadienį, prasidės „Smscredit.lt A lygos“ antrojo rato kovos. Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai dešimtajame čempionato ture išmėgins jėgas su pirmoje turnyrinės lentelės vietoje įsitvirtinusia Klaipėdos „Atlanto“ vienuolike.

 

Planuojama, kad rungtynės vyks Gargždų miesto stadione. Mačo pradžia – 14 valandą. Centrinį 10-ojo turo susitikimą tiesiogiai transliuos Lietuvos televizija. Internetinę vaizdo transliaciją kaip visuomet galėsite stebėti futbolo.tv svetainėje.

 

„Sūduvos“ ir „Atlanto“ pirmojo rato susitikimas Marijampolėje baigėsi minimalia klaipėdiečių pergale. Mačo baigtį nulėmė antrajame kėlinyje Andriaus Bartkaus imuštas įvartis. Klaipėdos klubui tai buvo viena iš septynių pirmajame rate iškovotų pergalių. Toks pasirodymas leido praėjusiame sezone turnyrinės lentelės apačioje tūnojusiai komandai laimėti pirmąjį 2013 metų „Smscredit.lt A lygos“ ratą.

 

„Atlanto“ komanda yra viena iš geriausiai besiginančių Lietuvos čempionato komandų. Klaipėdiečiai per aštuonias sužaistas rungtynes į savo vartus praleidos šešis įvarčius,  iš kurių trys buvo praleisti žaidžiant prieš „Šiaulius“. Beje, šiame mače „Atlantas“ patyrė vienintelį sezono pralaimėjimą – 1:3. Pagrindiniai būsimų „Sūduvos“ varžovų gynybos ramsčiai yra patyrę žaidėjai Andrius Jokšas, Donatas Kazlauskas, Kazimieras Gnedojus.

 

Pavojingiausias komandos puolimo ginklas neabejotinai yra puolėjas Evaldas Razulis. Šis futbolininkas šiame sezone įmušė 10 įvarčių ir užima pirmąją vietą tarp rezultatyviausių čempionato žaidėjų. Daugiausiai rezultatyvių perdavimų komandoje kol kas yra atlikęs saugas Marius Papšys ( 3 rez. perdavimai ).

 

Taigi „Sūduvos“ futbolininkų laukia išvyka pas labai pajėgų varžovą. Jau antrą kartą šiais metais visa šalis per Lietuvos televiziją galės stebėti Marijampolės „Sūduvos“ žaidimą. Ar marijampoliečiai pavyks reabilituotis po nesėkmės su „Žalgiriu“? Ar vis dėlto „Atlantas“ pratęs savo dominavimą?