P.Davidovo mintys apie artėjančias rungtynes su „Atlantu“

P.Davidovo mintys apie artėjančias rungtynes su „Atlantu“

SŠeštadienį, gegužės 4 dieną, Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai išvykoje susikaus su čempionato lyderiu – Klaipėdos „Atlanto“ klubu. Fksuduva.lt apie būsimas rungtynes pasikalbėjo su vienu iš Marijampolės klubo lyderių vartininku Pavelu Dadivovu.

 

–          Pavelai, kaip jaučiasi komanda po labai nemaloniai pasibaigusių rungtynių su „Žalgiriu“?

–          Po tų rungtynių jau praėjo šiek tiek laiko, todėl nuotaika spėjo pagerėti. Kartėlis vis dar jaučiasi, bet mes esame profesionali komanda ir tiesiog privalome greitai atsikratyti neigiamų emocijų bei į darbus kibti su nauja jėga. Tikiu, kad viskas išeis į gera ir kovodami su „Atlantu“ turėsime daugiau sportinio pykčio ir motyvacijos.

 

–          Vartininkui praleisti penkis įvarčius turbūt yra tikras košmaras…

 

–          Tai būtų košmaras bet kuriam vartininkui, o aš ne išimtis. Netgi vienas ar du praleisti įvarčiai veikia neigiamai, o čia net penki… Tokie rezultatai atsiliepia visos komandos emocinei būklei, o vartininkui – dešimteriopai. Svarbiausia – užmiršti šį košmarą ir judėti pirmyn.

 

–          „Atlantas“ šiuo metu yra čempionato lyderis. Tavo nuomone, kokios yra šios komandos stipriosios pusės?

–          Stiprosios „Atlantos“ pusės – gerai išpildomos standartinės situacijos, aukštaūgiai žaidėjai ir individualus futbolininkų meistriškumas. Apskritai, tai gerai organizuota, pajėgi komanda.

 

–          „Atlanto“ komandoje žaidžia rezultatyviausias čempionato žaidėjas E.Razulis. Ar jam ketinate skirti didesnį dėmesį?

–          Nereikia galvoti ir koncentruotis į vieną E.Razulį. Šioje komandoje yra ir daugiau labai gerų žaidėjų, kuriems privaloma skirti tinkamą dėmesį.

 

–          Kartą „Sūduva“ Klaipėdos „Atlantui“ jau pralaimėjo. Ką, tavo nuomone, šįkart reikėtų daryti kitaip?

–          Turime žaisti su dviguba energija. Futbolas turi būti apgalvotas, disciplinuotas. Reikia stengti primesti „Atlantui“ savo žaidimo stilių ir išnaudoti progas, kurias sukursime. Tikiu, kad esame pajėgus sukurti ne vieną progą ir pelnyti įvarčius. Na, o man svarbu nepraleisti nė vieno įvarčio ( šypsosi – fksuduva.lt )