Sanatorinio gydymo stovykloje – šeimų futbolo šventė

Sanatorinio gydymo stovykloje – šeimų futbolo šventė

Birželio 16 dieną VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės vaikų ligų klinikos vaikų reabilitacijos skyriaus „Žibutė“ sektoriuje vyko šeimų futbolo šventė, kurią organizavo šios įstaigos socialinė darbuotoja – užimtumo organizatorė Danutė Barusevičienė kartu su Kačerginės daugiafunkcio centro sporto ir sveikatos veiklos organizatoriumi Martynu Karpavičiumi. Šis renginys  yra dalis sanatorinio gydymo stovyklos su tėvais, skirtas vaikams, sergantiems cukriniu diabetu.

 

 

Futbolo šventėje dalyviai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas „Kantrybės“, „Taiklumo“ ir „Rikošeto“ konkursuose. Taiklumo rungtyje puikiai pasirodė Gustas su mama Inga (Valatkai, Alytus) iškovoję pirmąją vietą, antrąją vietą užėmė ir sidabro medaliais pasipuošė Tomas Čivilis ir Eimantas Pikis (N. Akmenė), bronzos medalius iškovojo Tautvydas su mama Rima (Juškos, Kaunas).

 

 

„Kantrybės“ konkurse tarp mamų geriausiai sekėsi Daivai Malaškienei (Utena), Rimai Juškienei (Kaunas), Ingai Valatkienei (Alytus) ir Godai Sabaliauskienei (Kaunas). Mergaičių tarpe puikiai pasirodė Edita Stagniūnaitė, Miglė Juotkutė (Klaipėda), Amelija Žiaunytė (Ukmergė) ir Marija Kurakova (Kaliningradas).

 

 

Berniukai varžėsi „Rikošeto“ rungtyje, kurioje pirmąją vietą iškovojo Paulius Kačinskas (Veliuona).

 

 

Dalyviai buvo apdovanoti Kačerginės daugiafunkcio centro įsteigtais medaliais, Lietuvos masinio futbolo asociacijos ir judėjimo „Moterys už futbolą“, Marijampolės FK „Sūduva“ suvenyrais ir dovanomis.

Save