S. Nyuiadzi: „Nebėra kito kelio – būtina laimėti“

S. Nyuiadzi: „Nebėra kito kelio – būtina laimėti“

Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį 18 val. „Hikvision“ arenoje stos į žūtbūtinę kovą su Vilniaus „Žalgiriu“. Norint
išsaugoti galimybes tęsti kovą dėl Lietuvos čempionų titulo marijampoliečiams tiesiog būtina laimėti.

„Optibet A lygoje“ Marijampolės komanda po 32 rungtynių turi 66 taškus, o 31 mačą sužaidęs „Žalgiris“ – 68. Prieš savaitę tarpusavio mačą Vilniuje paskutinę teisėjo kompensuoto laiko minutę pelnyto įvarčio dėka 3:2 laimėjo šeimininkai.

Po tų rungtynių „Sūduva“ keliavo į Kėdainius, kur šeštadienį 3:0 nugalėjo „Nevėžį“. Dviem įvarčiais prie šios pergalės prisidėjęs Serge’as Nyuiadzi sako, kad komanda visiškai susikaupusi laukia trečiadienio mačo.

„Senokai nebuvau įmušęs, todėl tie įvarčiai Kėdainiuose buvo svarbūs ir naudingi, pridėjo pasitikėjimo savo jėgomis, – teigė kairiojo krašto saugas. – Pergalė buvo naudinga ir visai komandai, negalėjome sau leisti suklysti. Pats jaučiuosi gerai, esu maksimaliai pasiruošęs paskutinei sezono daliai, atiduosiu visas jėgas aikštėje, kad išsaugotume galimybę tęsti kovą dėl titulo.“

Prieš savaitę per rungtynes Vilniuje S. Nyuiadzi taip pat galėjo pelnyti įvartį, tačiau jo spirtas kamuolys pataikė į virpstą.

„Po rungtynių dar dvi dienas tas momentas sukosi galvoje, bet užtenka. Reikia pamiršti ir eiti toliau, – apie užverstą lapą sakė futbolininkas. – Manau, Vilniuje mes žaidėme gerai, tačiau pritrūko šiek tiek sėkmės. Futbole taip būna, kad įvarčiai kartais pelnomi paskutinę akimirką. Mes neturėjome leisti tam atsitikti, bet laiko neatsuksi. Stengėmės išmokti pamoką ir darysime viską, kad tai nepasikartotų.“

Kalbėdamas apie artėjančias rungtynes Togo rinktinės futbolininkas teigė, kad Marijampolėje tikisi kitokios dvikovos.

„Esame maksimaliai susikaupę, nebeturime kur trauktis. Tai rungtynės, kurias privalome laimėti, nes kitaip liksime tuščiomis. Žaisime mūsų aikštėje, prie mūsų žiūrovų, tai turėtų būti kitokios rungtynės nei prieš savaitę. Manau, mums užtenka kokybės, kad laimėtume. Varžovai, be abejo, taip pat yra labai stiprūs, tai gera komanda, bet darysime viską, kad nugalėtume“, – tvirtino S. Nyuiadzi.

Futbolo aistruoliai bilietus į „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynes gali įsigyti bilietai.lt tinklalapyje arba prieš rungtynes „Hikvision“ arenos kasoje.