Atkaklioje dvikovoje – lygiosios

„Optibet A lygos“ lyderiai – Vilniaus „Žalgiris“ bei Marijampolės „Sūduva“ – padovanojo dar vieną futbolo spektaklį. Atidėtame 29-ojo turo susidūrime vilniečiai pirmavo dviem įvarčiais, tačiau turėto pranašumo neišlaikė – 2:2 (0:0).

Alyga.lt

Marijampolės klubui šiame mače negalėjo padėti traumą patyręs Semiras Kerla, o Jordanas N’Kololo iš rikiuotės iškrito prieš pat akistatą.

Jau pirmosiomis minutėmis Vaido Slavicko perdavimo sulaukęs Giedrius Matulevičius sėkmingai sukontroliavo kamuolį, tačiau Tomislavo Dukos nenuginklavo, kitoje aikštės pusėje – į akistatą su Ivanu Kardumu pabėgęs Francis Kyeremeh nepataikė į vartus.

Po pertraukos pavojingą Marko Benetos smūgį vėl atrėmė T. Duka, o netrukus pasipylė įvarčiai. 51-ąją minutę Hugo Videmont’as suklaidino varžovą ir išvedė „Žalgirį“ į priekį, o 64-ąją minutę svečiai padvigubino rezultatą. Tuomet Josipas Tadičius atmetė kamuolį Mantui Kukliui ir šis stipriu smūgiu pelnė įvartį.

Vis dėlto tai čempionams lengvo gyvenimo negarantavo. 62 min. T. Duka gelbėjo savo komandą jau po Keisuke Hondos smūgio, o 73 min. kamuolys baudos aikštelėje atsimušė į Djibrilio Diaw ranką ir buvo skirtas baudinys. Jį realizavo Nicolas Gorobsovas. Maža to, po 7 minučių varžovų klaida pasinaudojęs Aleksandras Makasis išlygino rezultatą.

Per likusį laiką „Žalgiris“ turėjo dvi progas išsiveržti į priekį, „Sūduva“ taip pat buvo aktyvi, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais lapkričio 7 d. 13 val. Kaune su „Hegelmann Litauen“ komanda.