Išsamiau

Sion

1

Sūduva

1
Europos lyga 2017-08-02 @ 19.00 Ženevos „Stade de Geneve“

Ženevos „Stade de Geneve” tsadionas

UEFA Europos lygos III atrankos etapo rungtynės

Rungtynių teisėjas – Antony Gautier /Prancūzija/

Sionas“ 1 – 1 FC„Sūduva“

55‘ [1:0] M.Konate

80‘ [1:1] R.Vėževičius

FC„Sion“:

A.Mitryushkin, I.Lurati, P.Ricardo, K.Constant, G.Karlen, M.Konate, M.Schneuwly, E.Zverotič,  B.Ndoye(67′ J.Adao) ,  N.Luchinger(57′ Matheus), Q.Maceiras(46‘ Adryan).

„Sūduva“:

I.Kardumas, R.Abu Bakras, P.Leimonas, E.Veliulis(65‘ R.Vėževičius), K.Laukžemis (88′ K.Chvedukas), S.Kerla, A.Švrljuga, P.Janušauskas(57‘ G.Matulevičius), V.Slavickas,  O.Verbickas, A.Jankauskas.

Rungtynes abi komandos pradėjo kaitinant 34 laipsnių karščiui, tad sąlygos abiems klubams nebuvo lengvos. „Sion“ sudėtyje šį kartą jau žaidė Kevinas Constantas, praleidęs pirmąją dvikovą dėl traumos.
Mačo pradžioje žaidimas vyko abejose aikštės pusėse. „Sūduva“ pasirinko žaidimą „antru numeriu” , bet „neužsidarė” vien savo aikštės pusėje, nebijojo atakuoti. Pavojingų progų per pirmas 15 minučių nebuvo užfiksuota. 16 minutę „Sion“ atliko pirmą smūgį į vartų plotą, po baudos smūgio. Ivanas Kardumas su smūgiu susitvarko be priekaištų.
„Siono“ didina spaudimą. 30 minutę galingą smūgį į vartus iš už baudos aikįštelės ribų atremia Ivanas Kardumas . Po kelių minučių šeimininkai susikūrė geriausią progą įmušti, kai prieš vartus nieko netrukdomas galva smūgiavo Q.Maceiras, bet jo kamuolys praskriejo šalia virpsto. 39 minutę Siono klubas vėl buvo arti įvarčio. N. Luechingeris pabėgo dešiniajame krašte, prasibrovė pro „Sūduvos“ gynėją , bet pataikė į virpstą.
Po pertraukos „Sion“ vėl spaudė „Sūduvą“, bet marijampoliečiai irgi atsakinėjo atakomis. Karolis Laukžemis iš patogios pozicijos nuo baudos aikštelės linijos smūgiavo pro šalį, po kelių minučių nedaug pritrūko Ernestui Veliuliui, galva vos nepasiekė į baudos aikštelę pakelto kamuolio. 55 minutę Šveicarijos klubui pavyko įmušti įvartį. M. Konate smūgiavo nuo baudos aikštelės linijos –  kamuolys  rikošetu nuo „Sūduvos” gynėjo, nepasiekiama I.Kardumui trajektorija įskriejo į tolimąįį vartų kampą.
66 minutę „Sion“ reikalavo vienuolikos metrų baudinio po to, kai Semiras Kerla atitvėrė varžovą baudos aikštelėje, bet arbitro švilpukas tylėjo. Šveicarai toliau telkė dideles pajėgas aplink „Sūduvos“ baudos aikštelę. Ivanas Kardumas šiose rungtynėse  turėjo darbo kas kelias minutes ir buvo sunkiai įmenama mįslė „Siono” žaidėjams. 78 minutę jis sustabdė klastingą oponento smūgį iš toli į kairįjį kampą.
80 minutę „Sūduvai“ pavyko  įmušti ir taip nuspręsti poros varžybų baigtį. Po keitimo pasirodęs Robertas Vėževičius sprintavo kairiuoju kraštu, prasibrovė pro jį dengusį gynėjąą ir ышгт2шф kamuolį šalia iššokusio  vartininko į vartų tinklą  !!!! 1:1 – ir tai praktiškai reiškia „Sūduvos” pergalę dviejų rungtynių mače.
Rungtynės baigiasi lygiosiomis, Marijampolės „Sūduva” pirmą kartą klubo istorijoje keliauja į ketvirtą UEFA lygos atrankos etapą!

Sion 1 - 1 Sūduva

  • Trečiadienis 2 rugpjūčio 2017 @ 19.00
  • Europos lyga 
  • Ženevos „Stade de Geneve“
  • Referee: Antony Gautier (FRA)
Įvarčiai REZ.P.
12 2 Marius Činikas
13 8 Marjan Altiparmakovski
14 13 Karolis Chvedukas Karolis Laukžemis
15 15 Aleksandar Živanovič
16 17 Giedrius Matulevičius Paulius Janušauskas
17 28 Martynas Matuzas
18 32 Robertas Vėževičius Ernestas Veliulis 1
2
Sužaista
1
Laimėta
1
Lygiosios
0
Pralaimėta

Praėjusios rungtynės

02 Rgp 17 19.00 Europos lyga Sion v Sūduva 1 - 1
27 Lie 17 20.00 Europos lyga Sūduva v Sion 3 - 0

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/fksuduva/domains/fksuduva.lt/public_html/wp-content/themes/victory/functions.php on line 918