Optibet A lyga   
2017-05-16, 18:00
Kauno Žalgiris
0 - 2
Sūduva
25' P.Janušauskas, 60' K.Laukžemis
HT: 0 - 1
Po pirmo kėlinio: 0 - 1
Attendance: 110
Teisėjas: Edmundas Gaigalas

Match Report

Kauno S.Dariaus ir S.Girėnos SC stadionas

Rungtynių teisėjas – Edmundas Gaigalas

Kauno Žalgiris“ 0 – 2  „Sūduva“

25‘ [0:1] P.Janušauskas

60‘ [0:2] K.Laukžemis

 

Marijampolės „Sūduva“ saulėtą antradienio vakarą Kaune antrą kartą šiame sezone įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Žalgirį“. Dvi šeimininkų klaidas įvarčiais pavertę marijampoliečiai šventė pergalę 2:0 (1:0) ir įtvirtino savo pozicijas A lygos antroje vietoje.

Dvikovos pradžioje abi ekipos nestokojo ryžto įmušti greitą įvartį. Jau 5 min. po Marjano Altiparmakovskio nestipraus smūgio kamuolys atsitrenkė į „Kauno Žalgirio“ vartų virpstą. Po kelių akimirkų išpuoliu atsakė šeimininkai, bet Povilo Malako smūgį ramiai atrėmė „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas.

„Kauno Žalgiris“ dažnai puolime ieškojo pagrindinio savo ginklo Roko Krušnausko. Po eilinio tolimo vartininko perdavimo kauniečių puolėjas susikūrė gerą progą, bet po stipraus smūgio iš maždaug 18 metrų kamuolys skriejo virš vartų.

„Sūduva“ stengėsi kuo daugiau remtis krašto saugais. Ypač aktyvus buvo marijampoliečių dešinysis atakos kraštas, kuris ir buvo vainikuotas sėkme. Po aštraus perdavimo iš krašto kauniečių vartininkas Nemanja Bjelanas sužaidė nesėkmingai ir suteikė šansą „Sūduvos“ futbolininkams du kartus atlikti pakartotinus smūgius – Pauliaus Janušausko šūvis buvo tikslus ir „Sūduva“ išsiveržė į priekį (1:0).

Po pirmojo įvarčio rungtynių tempas kiek nukrito ir atkakliausia kova vyko aikštės viduryje.

Vis tik kėlinio pabaigoje „Kauno Žalgiris“ turėjo puikią galimybę į rūbinę keliauti pakilios nuotaikos. Eilinį kartą puolime surastas R.Krušnauskas ilgai klaidino „Sūduvos“ gynėjus, bet galiausiai atliktą puolėjo smūgį šuoliu atrėmė „Sūduvos“ vartininkas ir komandos išėjo ilsėtis svečiams turint minimalią persvarą.

Prie sienos priremti „Kauno Žalgirio“ futbolininkai antrąjį kėlinį pradėjo daug aktyviau už „Sūduvą“ ir vieni čempionato lyderių turėjo nelengvas 15 minučių. Visgi, grubi klaida gynyboje nubraukė visas kauniečių pastangas. Baudos aikštelėje suklydus Matui Gavrilovui šiam padėkoti turėjo Karolis Laukžemis, kuris stipriu smūgiu įtvirtino „Sūduvos“ persvarą (2:0).

Po antrojo praleisto įvarčio kauniečiai toliau daugiau kontroliavo kamuolį, bet „Sūduva“ gynėsi be klaidų, o po keitimo aikštėje pasirodęs Robertas Vėževičius komandos draugų buvo išvestas vienas prieš vartininką, bet šią dvikovą laimėjo N.Bjelanas.

„Sūduva“ pasiekė savo tikslą – iškovojo dar tris taškus, atitrūko nuo artimiausių persekiotojų ir yra solidžiai įsitaisiusi antroje vietoje. „Kauno Žalgirio“ bėdos nesibaigia – kauniečiai išlieka be pergalių ir su vos dviem iškovotais taškais.

Startinė sudėtis:

Žaidėjas
12
6
Povilas Leimonas ( 72' Artiom Gurenko )
7
92
11
17
Giedrius Matulevičius ( 85' Ovidijus Verbickas )
82
2
8
Marjan Altiparmakovski ( 63' Robertas Vėževičius )
16
58

Atsarginiai žaidėjai

Žaidėjas
41
Artiom Gurenko ( 72' Povilas Leimonas )
4
22
Ovidijus Verbickas ( 85' Giedrius Matulevičius )
32
Robertas Vėževičius ( 63' Marjan Altiparmakovski )
15
28
98