Prasidėjo prekyba bilietais į rungtynes su „Žalgiriu“

Prasidėjo prekyba bilietais į rungtynes su „Žalgiriu“

Birželio 11 d. 18 val. Lietuvos futbolo „Optibet A lygoje“ prasidės antrasis Lietuvos derbiu pastaraisiais metais vadinamas mačas tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“.

Bilietus į šias rungtynes gali įsigyti visi norintys, žiūrovų skaičius nėra ribojamas, o apsilankymui renginyje nereikalingas Galimybių pasas.

Bilietus galima įsigyti tik elektroniniu būdu bilietai.lt tinklalapyje.


ĮSIGYTI BILIETĄ DABAR


Renginio vietoje vyresni nei 6 metų žiūrovai privalo dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei).

Futbolo gerbėjai, turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) prašomi į rungtynių vietą nevykti, organizatoriams tokius asmenis draudžiama įleisti į stadioną. Žiūrovai, kuriems rungtynių vietoje pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligų susirgimų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), privalo nedelsiant palikti areną, jiems rekomenduojama konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai.

Bilietai į rungtynes išankstinėje prekyboje kainuoja 5 eurus, moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia – 3 eurus (prie įėjimo į stadioną būtina pateikti teisę į nuolaidą pagrindžiantį dokumentą). Rungtynių dieną nuolaidos netaikomos.

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) imtinai į rungtynes įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.


ĮSIGYTI BILIETĄ DABAR


Taip pat futbolo gerbėjai vis dar gali įsigyti ir „Sūduvos“ 2021 m. sezono abonementą su klubo naryste. Abonementas suteikia galimybę lankytis visose „Optibet A lygos“, LFF I lygos ir LFF taurės turnyro rungtynėse, kurias rengia „Sūduva“.

Be to, abonementų savininkai gali naudotis klubo partnerių nuolaidomis, prisijungti prie uždaros narių grupės socialiniame tinkle „Facebook“ ir įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes tik jiems skirtoje išankstinėje prekyboje už mažesnę kainą. Abonementais taip pat prekiaujama bilietai.lt tinklalapyje.


ĮSIGYTI ABONEMENTĄ DABAR