Po atkaklios kovos „Sūduva B“ patyrė pralaimėjimą

Marijampolės „Sūduvos“ B komanda per LFF II lygos Pietų zonos rungtune išvykoje pralaimėjo „Kauno Žalgiriui C“ 3:4 (1:4).

„Sūduva B“: Norbertas Vaitiekūnas, Karolis Skamarakas, Ignas Raštutis, Tomas Raštutis, Saulius Vikertas (46, Paulius Kuconis) Ernestas Burdzilauskas (65, Arijus Čebatorius), Tautvydas Burdzilauskas, Augustas Valukonis, Karolis Gaižaitis (35, Ignas Kailius; 65, Matas Miškinis), Simas Venckevičius (Vytautas Žemaitis) ir Justas Paškauskas.

Rungtynės marijampoliečiams prasidėjo sėkmingai – jau 7 min. komandą į priekį išvedė Ignas Raštutis.

Vis dėlto šeimininkai labai greitai atsitiesė ir per likusį kėlinio laiką sugebėjo pelnyti net 4 įvarčius.

Po pertraukos padėtis aikštėje pasikeitė, „Sūduva B“ pelnė du įvarčius, tačiau išsigelbėti nuo pralaimėjimo nepavyko.

Marijampoliečių ekipoje pasižymėjo po pertraukos aikštėje pasirodė Paulius Kuconis (65 min.) ir Arijus Čebatorius (88).

„Sūduvos“ B ekipos sąskaitoje po šių rungtynių liko 13 taškų, komanda čempionate ir toliau užima 8-ąją vietą.