Permainingose rungtynėse „Sūduva-2” nusileido „Sveikatai”

Permainingose rungtynėse „Sūduva-2” nusileido „Sveikatai”

Kybartų miesto stadionas

Rungtynių teisėjas – Gediminas Mažeika

Kybartų „Sveikata” 4-3 Marijampolės „Sūduva-2”

4′ [0-1] A. Brokas

15′ [0-2] I. Siaurusaitis (į savo vartus)

53′ [1-2] K. Kereiša

67′ [2-2] V. Norkeliūnas

71′ [3-2] D. Karpavičius

78′ [3-3] A. Brokas

90+1′ [4-3] I. Siaurusaitis

 

Startinės komandų sudėtys:

 

„Sūduva”: J. Popiera, L. Lukšys, D. Isoda, A. Tereškevičius, M. Kovačevič, T. Valukonis (46′ G. Kazelis), A. Brokas, A. Plikaitis, D. Jarašius, M. Raulynaitis (54′ A. Breivė), E. Tamulevičius.

 

„Sveikata”: V. Bujauskas, M. Kereiša, I. Siaurusaitis, R. Melsbakas, D. Karpavičius, G. Čibirka, D. Kereiša, J. Mikalauskas, V. Norkeliūnas, A. Zdanavičius, K. Kereiša.

 

Marijampolės „Sūduva-2” šiandien pradėjo savo pasirodymą LFF II lygoje. Marijampoliečiams debiutas kiek apkarto ir pirmosios pirmenybių rungtynės pasibaigė pralaimėjimu.

 

„Sūduva-2” jau 4 susitikimo minutę išsiveržė į priekį, kuomet Audrius Brokas iš baudos smūgio pelnė gražų įvartį. Vos po kelių akimirkų marijampoliečių puolėjas Edvardas Tamulevičius perėmė kamuolį iš „Sveikatos” gynėjų, tačiau išbėgęs vienas prieš vartininką smūgiavo greta virpsto.

 

Rungtynių pradžioje antrosios „Sūduvos” komandos žaidimas buvo pakankamai ramus, komanda kontroliavo kamuolį ir vis sukurdavo pavojingų atakų, tuo tarpu varžovai dvikovos pradžioje marijampoliečių vartams negrasino.

 

11 minutę Audrius Brokas prasiveržė dešiniuoju atakos flangu atliko perdavimą į baudos aikštelę, į virš gynėjų galvų praskriejusį kamuolį vienu lietumu smūgiavo krašto saugas Tomas Valukonis, tačiau marijampoliečio smūgis didesnio pavojaus varžovų vartininkui nesukėlė.

 

15 minutę „sūduviečiai” pelnė dar vieną įvartį. Po Audriaus Broko perdavimo iš dešiniojo krašto „Sveikatos” baudos aikštelėje kilo sumaištis ir Kybartų ekipos gynėjas Ignas Siaurusaitis pasiuntė kamuolį į savo vartus.

 

Pirmojo kėlinio viduryje dar pora neblogų progų pasižymėti turėjo Edvardas Tamulevičius, tačiau „sūduviečiui” „nubausti” varžovų vartininko nepavyko.

 

Pirmas rimtesnis pavojus prie marijampoliečių vartų kilo 41 susitikimo minutę. Darius Isoda baudos aikštelės prieigose neleistinai sustabdė varžovų puolėją ir teisėjas paskyrė baudos smūgį links „Sūduvos-2” vartų. Iš maždaug 20 metrų atstumo smūgiavęs „Sveikatos” žaidėjas klastingu smūgiu bandė pergudrauti marijampoliečių vartininką Justiną Popierą, tačiau vartų sargas sužaidė patikimai ir pavojų likvidavo.

 

Po pirmojo kėlinio marijampoliečiai pirmavo rezultatu 2:0.

 

54 rungtynių minutę „Sveikatai” pavyko sušvelninti rezultatą. Greitos atakos metu „Sveikatos” žaidėjas Karolis Kereiša įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo į vartus, tačiau puolėją prižiūrėjęs „Sūduvos-2” gynėjas smūgio metu pakišo koją ir kamuolys rikošetu įskriejo į vartų tinklą.

 

Jau antrojo kėlinio pradžioje Kybartų ekipa perėmė rungtynių kontrolę. Jautėsi, jog „Sūduvos-2” žaidėjai jautė nuovargį, žaidime atsirado vis daugiau klaidų.

 

60 minutę marijampoliečių puolėjas Edvardas Tamulevičius perėmė kamuolį iš neatidžiai sužaidusių varžovų gynėjų ir veržėsi link „Sveikatos” vartų, tačiau laiku vartus palikęs „Sveikatos” vartininkas apsunkino padėtį jaunam puolėjui ir iš maždaug 16 metrų atstumo „sūduvietis” smūgiavo kiek virš vartų.

 

Po kelių minučių Milošas Kovačevičius kairiame atakos krašte suklaidino du „Sveikatos” žaidėjus ir stipriai smūgiavo į varžovų vartus, tačiau vartininkas smūgį atrėmė.

 

67 minutę rezultatas tapo lygiu. Po kampinio „Sveikatos” žaidėjo perduotas kamuolys skriejo į kitą baudos aikštelės pusę, ten buvęs kybartiečių žaidėjas galva kamuolį „numetė” arčiau vartų ir Vaidotas Norkeliūnas tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

 

Jau 71 minutę „Sveikata” išsiveržė į priekį. Tarpusavyje nesusikalbėjus vartininkui J. Popierai ir gynėjui Milošui Kovačevičiui kamuolį perėmė Deividas Karpavičius ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

 

78 minutę „Sūduva-2” išlygino rezultatą. Audrius Brokas iš maždaug 30 metrų atstumo stipriu ir tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo varžovų vartininką, kuris kamuolį palydėjo tik akimis.

 

Vos po poros minučių dviejų įvarčių autorius A. Brokas patyrė traumą. „Sūduvietis” prasivežė pro tris varžovų žaidėjus ir smūgiavo į vartus, tačiau po smūgio susiėmė už kojos ir rungtynių tęsti nebegalėjo. Marijampoliečiai daugiau žaidėjų ant atsarginių žaidėjų suolelio neturėjo, todėl buvo priversti rungtynes baigti mažumoje.

 

Mažumoje rungtyniavę „Sūduvos-2” žaidėjai atsilaikyti nesugebėjo. Per pridėtą teisėjo laiką, greitos atakos metu, „Sveikatos” žaidėjas prasivežė kairiuoju kraštu ir atliko skersą perdavimą į baudos aikštelę, kur aukščiau varžovų iššokęs Ignas Siaurusaitis galva pelnė pergalingą įvartį.

 

Pirmasis marijampoliečių blynas LFF II lygoje prisvilo, tačiau jau gegužės 11 dieną „Sūduva-2” žais antrąsias šio sezono rungtynes prieš Prienų „Rūdupį”. Rungtynės vyks „Arvi” futbolo arenos aikštyne, susitikimo pradžia 18 valandų 30 minučių.

 

IMG_6444 IMG_6449 IMG_6455 IMG_6473 IMG_6490 IMG_6495 IMG_6504  IMG_6517 IMG_6525 IMG_6538 IMG_6566 IMG_6592 IMG_6621 IMG_6631 IMG_6640