N. Prebiračevičius: „Mūsų komanda turi savo žaidimo stilių“

N. Prebiračevičius: „Mūsų komanda turi savo žaidimo stilių“

Prebirac

 

Marijampolės „Sūduva“ rytoj stos dar vieną mūšį „Smscredit.lt A lygoje“. Marijampoliečiai savo žiūrovų akivaizdoje susigrums su šį sezoną lygoje debiutavusiais Kauno „Stumbro“ futbolininkais.

 

Prieš vienuoliktojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes savo mintimis apie arėjančią dvikovą pasidalino žiemą prie „Sūduvos“ prisijungęs gynėjas Nikola Prebiračevičius.

 

Serbas Marijampolės ekipą papildė vasario mėnesį, treniruočių stovyklos Kipre metu. Gynėjas neslėpė, kad komandoje jaučiasi gerai ir daug laiko pritapti komandoje nereikėjo.

 

„Marijampolėje esu jau tris mėnesius ir „Sūduvoje“ jaučiuosi išties gerai. Atvykti į Lietuvą ir žaisti čia man buvo naujas iššūkis, tačiau adaptacija praėjo greitai, to net nelabai pajutau.“

 

„Rungtyniaudamas Lietuvos „Smscredit.lt A lygoje“ jaučiuosi gerai, nes žaidimo stilius man priimtinas. Rungtynėse netrūksta kovos, futbolo lygis Lietuvoje – neblogas, tad neturiu kuo skųstis.“ – teigė N. Prebiračevičius.

 

Kalbėdamas apie savo komandos žaidimą 28 metų amžiaus gynėjas pasakojo, kad „Sūduva“ turi savo žaidimo stilių.

 

„Manau, kad mūsų žaidimas dar nėra toks, kokį mes galime demonstruoti, tačiau „Sūduva“ turi savo žaidimo stilių, kurį galėčiau pavadinti įdomiu. Žaidžiame trumpais perdavimais ir kamuolio kontrole paremtą futbolą, neskubame ir žaidžiame savo žaidimą. Tikrai ne daug „Smscredit.lt A lygos“ komandų žaidžia panašaus stiliaus futbolą, kokį demonstruoja „Sūduva“.“

 

Pirmojo rato tarpusavio ekipų rungtynės baigėsi marijampoliečių pergale rezultatu 2:0. Abu įvarčius į „Stumbro“ vartus antrame kėlinyje pasiuntė Tomas Radzinevičius. Kalbėdamas apie kauniečių ekipą gynėjas teigė, kad „Stumbras“ – pavojinga ekipa.

 

„Rytoj laukia tikrai nelengvos rungtynės. „Stumbro“ ekipoje didžiąją dalį komandos sudaro jauni žaidėjai, kurie visada stengiasi ir bando įrodyti savo vertę, todėl lengva nebus. Tačiau nepaisant visko mūsų tikslas – pergalė ir trys taškai. Pirmose tarpusavio rungtynėse iškovojome nelengvą pergalę, todėl manau, kad ir rytoj tikėtis lengvų rungtynių nereikėtų.“