Pagreitį įgavusią „Sūduvą“ sulaikyti mėgins „Utenis“

IMG_4226

Marijampolės „Sūduva“ gyvena intensyviu ritmu – „sūduviečiai“ trečiadienį bus sužaidę trejas rungtynes per septynias dienas. Praėjusį ketvirtadienį įveikę „Kauno Žalgirį“, o sekmadienį iš LFF taurės eliminavę „Trakus“ „Sūduvos“ futbolininkai namuose laukia Utenos „Utenio“.

Marijampolės ekipa „Smscredit.lt A lygoje“ ir LFF taurėje nepralaimėjo jau devynis kartus iš eilės, priartėjo prie lygos lyderių ir pasiekė LFF taurės ketvirtfinalio etapą.

Praėjusį sekmadienį Marijampolėje LFF taurės rungtynėse susitiko „Sūduva“ ir „Trakai“. Rungtynes aktyviai pradėję „riteriai“ žaidybinio pranašumo įvarčiu paversti nesugebėjo, keletą kartų marijampoliečių vartus puikiai apsaugojo vartininkas Ivanas Kardumas, o vėliau žaidimas išsilygino. Sužaidus 90 minučių nei vienai komandai įvarčio pasiekti nepavyko, tad komandoms santykius aiškintis teko pratęsimo metu. Papildomus du kėlinius „Sūduvos“ futbolininkai sužaidė įspūdingai. Per papildomą pusvalandį marijampoliečiai sugebėjo net keturis kartus pasiųsti kamuolį į Igno Plūko ginamus „Trakų“ vartus ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Tuo tarpu „Utenis“ turėjo gerokai daugiau poilsio. Uteniškiai pasirodymą LFF taurėje baigė šiek tiek anksčiau, o praėjusį trečiadienį namuose priėmė Kauno „Stumbrą“. Atkaklios ir kovingos rungtynės baigėsi be įvarčių. Šiame mače „Utenio“ gynėjas Robertas Freidgeimas „užsidirbo“ šeštąją geltoną kortelę šiame čempionate ir rytdienos susitikimą su „Sūduva“ bus priverstas praleisti.

Sėkmingą atkarpą „Smscredit.lt A lygoje“ žaidžianti „Sūduva“ per žingsnį priartėjo prie lygos lyderių trejeto ir su 37 taškais po 19 rungtynių žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Utenis“ su 13 taškų po 20 turų yra prieš paskutinėje – septintoje vietoje.

21-ojo „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Utenos „Utenio“ vyks rugpjūčio 10 dieną, „Arvi“ futbolo arenoje. Susitikimo pradžia 19:30 val.