Atsilikinėjusi „Sūduva“ atsitiesė ir įveikė „Utenį“

Atsilikinėjusi „Sūduva“ atsitiesė ir įveikė „Utenį“

„Arvi“ futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Donatas Šimėnas

Marijampolės „Sūduva“ 2-1 Utenos „Utenis“

69‘ [0-1] Y. Vereshchak

70‘ [1-1] P. Janušauskas

83‘ [2-1] T. Radzinevičius

 

 

Komandų sudėtys:

 

„Sūduva“: I. Kardum, M. Činikas (46‘ P. Pavlovič), M. Jablan, A. Jankauskas, V. Slavickas, P. Janušauskas, N. Jamak, E. Veliulis (46’ V. Baranovskij), A. Kecap, E. Jankauskas (90’ D. Antanavičius), T. Radzinevičius.

 

„Utenis“: L. Žukauskas, A. Tručinskas, L. Valvonis, J. Moroz, Y. Vereshchak, G. Zagurskas, V. Polyanskyy, D. Romanovskij, T. Dombrauskis, T. Matsunaga, K. Levšin (76’ I. Poruchynskyy).

 

Sėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujanti Marijampolės „Sūduva“ 21-ojo „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynėse priėmė Utenos „Utenio“ futbolininkus.

 

6 minutę po perdavimo iš aikštės gilumos greitos atakos smaigalyje atsidūrė „Sūduvos“ saugas Eligijus Jankauskas. Į laisvą plotą siųstą kamuolį jaunasis „sūduvietis“ pasivijo ir mėgino perkelti kamuolį virš „Utenio“ vartus gynusio Luko Žukausko, tačiau Marijampolės ekipos saugo smūgiuotas kamuolys lėkė virš vartų.

 

19 minutę po puikaus Pauliaus Janušausko perdavimo panašioje situacijoje, kaip prieš tai E. Jankauskas atsidūrė Marijampolės ekipos kapitonas T. Radzinevičius, tačiau puolėjas tinkamai nepataikė į kamuolį ir šis praskriejo greta „Utenio“ vartų virpsto.

 

Vos po kelių minučių gražią kombinaciją sužaidė T. Radzinevičius ir E. Jankauskas. Pastarasis iš dešiniojo atakos krašto kirto į vidurį, sužaidė „sienelę“ su T. Radzinevičiumi ir iš maždaug 15 metrų atstumo smūgiavo išorine pėdos dalimi kiek netiksliai.

 

28 mačo minutę neužtikrintai sužaidė „Sūduvos“ vartininkas I. Kardumas. Po vieno iš „Utenio“ žaidėjų tolimo skerso perdavimo, kamuolys prasirito vartų linija ir atsitrenkė į tolimąjį virpstą. Kamuolys atšoko į aikštę ir marijampoliečiai kamuolį išmušė už galinės linijos.

 

Prabėgus keletui minučių pavojinga ataka atsakė „sūduviečiai“. Po kombinacijos tarp E. Veliulio ir V. Slavicko pastarasis skersavo kamuolį į baudos aikštelę iš kairiojo krašto, o T. Radzinevičius laiku kyštelėjo galvą, tačiau „Utenio“ vartininkas puikiu šuoliu kamuolį sugavo.

 

T. Radzinevičius ir toliau nedavė ramybės „Utenio“ vartininkui L. Žukauskui. Pirmajam kėliniui artėjant link pabaigos po perdavimo iš aikštės vidurio „Sūduvos“ puolėjas gavo kamuolį baudos aikštelėje ir vėl smūgiavo iš dėkingos pozicijos, tačiau netiksliai.

 

Pirmoje rungtynių pusėje aktyviau rungtyniavo „Sūduva“, marijampoliečiai susikūrė daugiau momentų įvarčiui pasiekti, tačiau baigiamojoje atakos stadijoje vis trūkdavo tikslumo.

 

Antrąjį kėlinį „Sūduva“ pasitiko pakitusia sudėtimi – pertraukos metu buvo atlikti du keitimai.

 

55 minutę tolimu smūgiu uteniškių vartininko budrumą patikrino gynėjas Vaidas Slavickas, tačiau „sūduviečio“ tolimas „šūvis“ skriejo tiesiai į vartininką.

 

Antrajame kėlinyje žaidimo eiga nesikeitė, „Sūduva“ ir toliau spaudė varžovus, tuo tarpu „Utenio“ futbolininkai laukė aikštės šeimininkų klaidų.

 

„Utenis“ klaidos sulaukė 69 minutę. Perėmę kamuolį svečiai išskubėjo į greitą ataką, A. Tručinskas iš dešiniojo krašto pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o perdavimą „uždaręs“ Jurijus Veriščiakas pelnė įvartį.

 

Vos po minutės „Sūduva“ rezultatą išlygino. Paulius Janušauskas iš toli siuntė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau jo niekas nepalietė ir krito kuriozinis įvartis.

 

Apsikeitę greitais įvarčiais komandos ir toliau žaidė sau būdingą futbolą. Uteniškiai atsitraukę labiau rūpinosi savų vartų saugumu, tuo tarpu „Sūduva“ mėgino išsiveržti į priekį.

 

83 minutę po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys nukrito „Sūduvos“ kapitonui T. Radzinevičiui po kojomis, „sūduvietis“ šios klaidos nedovanojo ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

 

Per likusį rungtynių laiką pavojingų momentų sukurta nebuvo. Atsilikinėjusi „Sūduva“ atsitiesė, pelnė du įvarčius ir pratęsė sėkmingų rungtynių seriją.