P. Paiva: „Smagu matyti ir komandinį, ir asmeninį tobulėjimą“

Marijampolės „Sūduvos“ B komandos vyriausiasis treneris Pedro Paiva džiaugiasi pažanga, kurią komanda padarė per II lygos Pietų zonos čempionato pirmąją dalį.

Marijampoliečiai per pirmąsias 13 rungtynių iškovojo 8 pergales, kartą sužaidė lygiosiomis, 4 kartus pralaimėjo ir tai leido pirmąjį ratą užbaigti 5-ojoje vietoje.

Per paskutines pirmosios sezono dalies rungtynes „Sūduva B“ be didesnio vargo 5:1 (4:0) nugalėjo Alytaus „Vidzgirį“.

„Buvome tinkamai nusiteikę rungtynėms, tad atlikome savo darbą – laimėjome rungtynes, – sakė „Sūduvos B“ vyriausiasis treneris Pedro Paiva. – Itin geras mums buvo pirmasis kėlinys, buvo akivaizdžiai matyti dalykai, kuriuos rengėme pastarąsias savaites. Antrajame kėlinyje gal dėl didelio skirtumo per daug rizikavome netinkamomis akimirkomis netinkamose zonose. Vis dėlto tai buvo geras pasitikrinimas prieš antrąjį etapą, smagu taip užbaigti pirmąjį.“

Portugalas teigė, kad jauniems žaidėjams per pirmąją sezono dalį pavyko žengti didelį žingsnį pirmyn.

„Manau, pirmasis ratas mums buvo geras, o man itin smagu matyti ir komandinę, ir asmeninę mūsų žaidėjų grupės pažangą. Turime likti susikaupę, gerai pasirengti antrajai sezono daliai ir tinkamai atstovauti „Sūduvai“ ir Marijampolei aikštėje“, – sakė P. Paiva.

II LYGOS TURNYRO LENTELĖ IR „SŪDUVOS B“ TVARKARAŠTIS

Čempionato antrajame rate kovą dėl aukščiausių vietų tęs pirmojo rato geriausių komandų aštuonetas. „Sūduva B“ artimiausias rungtynes žais rugsėjo 28 dieną Vilniuje su „Žalgiriu C“.