P. Paiva: „Patirtis ir fizinis pranašumas nulėmė rezultatą“

P. Paiva: „Patirtis ir fizinis pranašumas nulėmė rezultatą“

Marijampolės „Sūduvos“ B komandos vyriausiasis treneris Pedro Paiva sako, kad komandos pralaimėjimas Kazlų Rūdoje „Šilui“ buvo visiškai pelnytas.

Per LFF II lygos Pietų zonos rungtynes jaunieji marijampoliečiai nusileido varžovams 1:5 (0:3). Visus įvarčius „Šilui“ pelnė buvę „Sūduvos“ futbolininkai – Ričardas Beniušis (3), Darius Isoda ir Gytis Urba.

„Sūduvos“ B ekipoje 48 min. iš 11 metrų baudinio pasižymėjo Ignas Raštutis.

„Tikrai sunku matyti tokį rezultatą, tačiau reikia pripažinti, kad varžovai buvo visais atžvilgiais pranašesni, – apie rungtynes sakė „Sūduvos“ dublerius treniruojantis portugalas. – „Šilo“ strategija puikiai tinka jų žaidėjams. Norėjome priversti juos išeiti iš savo komforto zonos, bet mums nepavyko. Fizinės jėgos ir patirties pranašumas buvo lemiamas.“


TURNYRO LENTELĖ IR „SŪDUVOS B“ TVARKARAŠTIS


Kitas rungtynes „Sūduvos“ B ekipa žais liepos 25 d. 13 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje su Alytaus „Dainavos“ B ekipa. Į šias rungtynes nemokamai įleidžiami visų „Sūduvos“ sezono kortelių, kuriose nurodytos sėdimos vietos, savininkai, o kiti futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus bilietai.lt tinklalapyje arba kasose.