P. Paiva: „Komanda tobulėja, bet jauniems žaidėjams reikia dar daug dirbti“

P. Paiva: „Komanda tobulėja, bet jauniems žaidėjams reikia dar daug dirbti“

Marijampolės „Sūduvos“ B komanda per LFF II lygos Pietų zonos 4 turo rungtynes namie 1:2 (1:1) nusileido „Panevėžio Ekranui“, tačiau komandos vyriausiasis treneris Pedro Paiva apie savo auklėtinių žaidimą atsiliepė teigiamai.

„Pradėsiu tuo, kad didžiuojuosi savo vaikinais dėl jų nusiteikimo ir kovos iki paskutinės akimirkos, – sakė portugalas. – Visi kartu laimime, kartu ir pralaimime. Rungtynių rezultatas yra blogiausias mums per iki šiol sužaistas rungtynes, tačiau tai tikrai nebuvo blogiausias komandos pasirodymas.“


TURNYRO LENTELĖ IR „SŪDUVOS B“ TVARKARAŠTIS


Prieš mačą su panevėžiečiais „Sūduvą“ paliko Renatas Banevičius ir Vakaris Kalėda, kurie iki šiol buvo svarbūs B ekipos žaidėjai. Tad žiūrovai aikštėje nuo pirmųjų minučių matė, pavyzdžiui, 15-metį Tautvydą Burdzilauską ir tik po mėnesio 15-ąjį gimtadienį švęsiantį Justą Paškauską, o po keitimo į aikštę žengė 16-metis Arijus Čebatorius.

„Akivaizdu, kad tam tikrose žaidimo srityse mūsų komanda tobulėja, tačiau, be abejo, yra klaidų, kurias jauniems žaidėjams reikia taisyti“, – teigė P. Paiva.

Kitas rungtynes „Sūduvos“ B ekipa žais liepos 17 d. 19 val. Kazlų Rūdoje su „Šilu“.