P. Paiva: „Džiugina, kad žaisti gavo visi mūsų futbolininkai“

Marijampolės „Sūduvos“ B komandos vyriausiasis treneris Pedro Paiva po LFF II lygos Pietų zonos 7 turo rungtynių su Vilniaus BFA B ekipa, kurias laimėjo rezultatu 4:1 (1:0) buvo patenkintas tik vienu kėliniu.

„Prieš sakydamas ką nors apie rungtynes, norėčiau pasisakyti apie sąlygas. Jei norima pakelti Lietuvos futbolą į aukštesnį lygį, reikia pradėti nuo organizacijos ir sąlygų – 10 vietų drabužinė ar ketvirtis aikštės komandos apšilimui nėra priimtina. Jei norime tobulėti, tai turi keistis, nes viskas prasideda nuo mentaliteto, – sakė portugalas. – Apie pačias rungtynes reikia pasakyti, kad pirmasis kėlinys mums buvo prastas. Nebuvo dinamikos, veiksmai nuspėjami. Per pertrauką tai ištaisėme ir aikštėje viskas tapo akivaizdu. Kaip jau esu sakęs, turime išlaikyti stabilumą, o to galime pasiekti tik nuolatiniu nuosekliu darbu.“

Principinis A lygos mūšis – jau netrukus. Kviečiame pasirūpinti savo vietomis dabar, nes bilietų kiekis – ribotas!

⚽️2020-08-12 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris“

Pirmąjį kėlinį marijampoliečiai Vilniuje laimėjo 1:0, o antrojo kėlinio metu jų persvara padidėjo iki 4:0. Šeimininkai rezultatą sušvelnino tik pačioje mačo pabaigoje.

„Noriu paminėti vieną dalyką, kuris mane džiugina. Tai yra faktas, kad galimybių žaisti gavo visi mūsų žaidėjai. Tokia yra viena svarbiausių B komandos užduočių – suteikti galimybes“, – sakė P. Paiva.

II lygos turnyro lentelė ir „Sūduvos B“ tvarkaraštis

Kitas rungtynes „Sūduvos“ B komanda žais rugpjūčio 6 dieną 19 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje su Vilniaus „Žalgiriu C“. Futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.