P. Leimonas: „Reikia grįžti ten, kur „Sūduva“ verta“

P. Leimonas: „Reikia grįžti ten, kur „Sūduva“ verta“

11

 

 

Marijampolės „Sūduva“ nelengvoje „SMScredit.lt A lygos“ išvykoje po atkaklios kovos įveikė Kauno „Stumbrą“ ir priartėjo prie pirmaujančios čempionato trijulės.

 

Marijampoliečių treneris Aleksandras Veselinovičius džiaugėsi tuo, kaip didžiąją rungtynių dalį žaidė jo treniruojami futbolininkai bei pagyrė varžovus.

 

„Pagal charakterį buvo kovingos rungtynės, nes kai žaidi su „Stumbru“, negali tikėtis kitokio žaidimo. Tie, kas supranta portugalų mentalitetą, žino, kad visos komandos žaidžia kovingą futbolą. Sveikinu savo futbolininkus, manau, tai – pelnyta „Sūduvos“ pergalė, nes „Sūduva“ buvo geresnė aikštėje.

 

Taip pat galiu pasakyti: „Stumbro“ komanda per paskutinius du mėnesius su kolega rimtai dirba. Ši komanda rungtynėse su Lietuvos grandais parodė, kodėl žaidžia taip kokybiškai. Džiaugiuosi ne tik trimis taškais, bet ir tuo, kaip ilgą laiką atrodėme aikštėje“, – teigė serbas.

 

Pirmą įvartį „Sūduvos“ komandoje „SMScredit.lt A lygoje“ įmušęs Eligijus Jankauskas taip pat sulaukė stratego pagyrų: „Žinojome, kodėl imame Jankauską į komandą. Jei šis vaikinas neužries nosies, o tai būna jo amžiuje būna, gali pasiekti daug Lietuvos futbole. To jam ir linkiu. Jis pateisina tai, dėl ko jį čia pasikvietėme. Savo žaidimu ir darbu treniruotėse  jis to nusipelnė. Šiandien jis komandai labai padėjo.“

 

Po pertraukos prie gimtojo miesto klubo prisijungęs Povilas Leimonas išskyrė, kad žaisti dėl oro sąlygų buvo sunku. Anot saugo, „Sūduva“ antroje sezono pusėje sieks grįžti ten, kur nebuvo keletą metų – ant prizininkų pakylos.

 

„Pirmas kėlinys buvo labai karštas. Neįsivaizduoju, kiek čia buvo laipsnių, bet įkaitęs oras, labai sunku buvo žaisti. Įvarčiai sukrito, bet be tempo – labai lėtas pirmas kėlinys. Saulė atima visas jėgas. Atrodo, yra noras bėgti, bet neišeina. Antrame kėlinyje atvėso ir buvo smagiau.

 

Nežinau, dėl ko praleidome įvarčius – paanalizuosime. Dar labiau pasėdome, norėjome numušti tempą, kažkur praradome koncentraciją, kažkur neapsigynėme. Po to labai sunku grįžti į rungtynes, bet labai gerai, kad viskas gerai baigėsi.

 

Reikia susikaupti ir antrą sezono dalį sužaisti kuo geriau, ir grįžti ten, kur „Sūduva“ verta“, – kalbėjo marijampolietis.