P. Leimonas: „Oponentų komandoje daug pažįstamų veidų, bet aikštėje draugų nėra“

P. Leimonas: „Oponentų komandoje daug pažįstamų veidų, bet aikštėje draugų nėra“

20

 

Artėjantis šeštadienis bus kiek išskirtinė diena Marijampolės futbolo gerbėjams. Lietuvos futbolo federacijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse susitiks dvi šio miesto komandos – „Švyturys“ ir „Sūduva“. Rytdienos rungtynių nugalėtojas žengs į kitą taurės etapą ir pratęs savo žygį šiame turnyre.

 

Marijampolės „Sūduvos“ saugas Povilas Leimonas kalbėdamas apie susitikimą su kita gimtojo miesto komanda teigė negalvojantis apie faktą, kad akis į akį susitiks dvi Marijampolės komandos.

 

„Nesureikšminame to, kad „Švyturys“ yra iš Marijampolės ir ruošiamės eilinėms rungtynėms. Net nepavadinčiau to derbiu, mes nežaidžiame toje pačioje lygoje, pirmą kartą susitinkam, tad rytoj laukia eilinės LFF taurės rungtynės, kurias privalome laimėti“ – nedaugžodžiavo šią vasarą į „Sūduvą“ sugrįžęs marijampolietis.

 

„Iškirtinas faktas nebent tas, kad „Švyturyje“ rungtyniauja nemažai žaidėjų, su kuriais ankščiau yra tekę žaisti, kurie žaidę ir „Sūduvoje“. Oponentų komandoje daug pažįstamų veidų, bet aikštėje draugų nėra.“

 

P. Leimonas varžovų komandoje turi ne tik draugų, tačiau „Švyturio“ garbę gina ir jo brolis. „Sūduvos“ saugas neslėpė, kad ankščiau jau yra tekę žaisti prieš brolį, tačiau apie tai negalvoja ir į aikštę 28-erių futbolininkas žengs atlikti savo darbą.

 

„Kol buvome vaikai, lankėme futbolą, retkarčiais tekdavo žaisti prieš brolį. Jis yra metais vyresnis, bet kartas nuo karto mūsų amžiaus grupės rungtyniaudavo tarpusavyje. Kažko išskirtino nejaučiu ir negalvoju, kad teks žaisti prieš brolį. Jokių nusistatymų nėra, išeisime į aikštę ir darysime savo darbą.“

 

„Mūsų darbas – išeiti į aikštę ir laimėti kiekvienas rungtynes. Stengsimės nuo pirmų minučių atlikti savo užduotis ir tiek, o kaip viskas klostysis pamatysime“ – teigė P. Leimonas.

 

LFF taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp Marijampolės „Švyturio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks rugpjūčio 20 dieną, 12 valandą, „Arvi“ futbolo arenoje.