LFF taurėje – Marijampolės klubų akistata

LFF taurėje – Marijampolės klubų akistata

img_1686

 

 

Marijampolės „Sūduva“ dar vakar namuose priėmė Jonavos „Lietavą“, o jau šeštadienį „sūduviečių“ laukia Lietuvos futbolo federacijos taurės rungtynės. Ištraukus taurės burtus paaiškėjo, jog šių varžybų ketvirtfinalyje tarpusavyje susitiks dvi Marijampolės komandos – „Sūduva“ ir „Švyturys“.

 

Marijampolės „Švyturys“ yra 2000 metais įkurta komanda rungtyniaujanti Marijampolės apskrities pirmenybėse. „Švyturys“ ne kartą laimėjo apskrities pirmenybes, kitus turnyrus, tris kartus tapo „Žalgirio“ sporto draugijos organizuojamos dirbančiųjų olimpiados prizininkais.

 

Iki šiol sėkmingiausias „Švyturio“ pasirodymas LFF taurėje buvo 2007 metais, kuomet buvo pasiektas IV taurės etapas, o jame nusileista LFF I-oje lygoje rungtyniaujantiems „Kauno Jėgeriams“.

 

„Švyturys“ 2016 metų LFF taurėje rungtyniauja nuo pat pirmojo etapo, kuriame be didesnio vargo 7:0 buvo įveikta Joniškio „Saned“ ekipa. Antrame taurės etape šiek tiek sunkiau rezultatu 5:3 marijampoliečiai įveikė Vilniaus „Vova“. Trečiajame etape „Švyturiui“ kliuvo kita komanda iš Vilniaus – „Kruša“, tačiau Marijampolės futbolininkai pratęsė savo sėkmingą žygį iškovodami pergalę rezultatu 3:1. Ketvirtame etape „Švyturys“ Marijampolėje 3:1 įveikė Plungės „Babrungą“ ir žengė į LFF taurės ketvirtfinalį.

 

„Sūduvos“ kelias iki ketvirtfinalio taip pat nebuvo lengvas. Trečiame LFF taurės etape „Sūduva“ 120 minučių be įvarčių žaidė su Jonavos „Lietava“, o savo pranašumą įrodė tik po 11 metrų baudinių serijos.

 

Pratęsimo prireikė ir aštunfinalio rungtynėse. Pagrindinis rungtynių laikas „Arvi“ futbolo arenoje baigėsi be įvarčių, o per pratęsimą uraganinį puolimą pademonstravusi „Sūduva“ pelnė keturis įvarčius be atsako ir žengė į taurės ketvirtfinalį.

 

Marijampolės miesto derbis tarp „Švyturio“ ir „Sūduvos“ vyks artėjantį šeštadienį „Arvi“ futbolo arenoje, susitikimo pradžia 12 valandą.