P.Kiselevskis: „Jau pasiilgome rungtynių atmosferos“

P.Kiselevskis: „Jau pasiilgome rungtynių atmosferos“

??????????????????????Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai jau rytoj stos į kovą su Pakruojo „Kruojos“ komanda. Fksuduva.lt apie būsimas rungtynes pasikalbėjo su komandos saugu Povilu Kiselevskiu.

 

P.Kiselevskio nuomone, „Kruoja“ – labai stiprus oponentas, o pavojingiausias varžovų ginklas yra puolėjas Ričardas Beniušis.

 

„Tai gera komanda, kovojų. Kaip matome, ji rodo gerus rezultatus ir kovoja dėl medalių. Komandos puolimas yra paremtas Ričardu Beniušiu, kuris laukia aukštų kamuolių ir „numėtinėja“ juos komandos draugams. Laukia tikrai sunkios rungtynės. Manau, kad pertrauka į bloga neišeis. Turėjome laiko pailsėti, paskui sunkiai dirbome ir šiuo metu esame gerai pasiruošę tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Aišku, jau pasiilgome rungtynių, varžybinės atmosferos. Kartais tie rungtynių maratonai netgi labiau patinka už ilgesnes pertraukas.“

 

Mačą su „Kruoja“ bus priverstas praleisti 6 geltonas korteles gavęs saugas K.Chvedukas.

„Taip, K.Chvedukas gavo 6 geltonas korteles ir žaisti negalės, tad man teks daugiau atsakomybės. Stengsiuosi sužaisti kaip galiu geriausiai“,- kalbėjo P.Kiselevskis.

 

Paskutinį kartą pergalę savo aikštėje „Sūduva“ iškovojo balandžio 16 dieną kovoje su Alytaus „Dainava“. Paklaustas, ar marijampolės sirgaliai dar nėra pasiilgę pergalių, Povilas atsakė, jog labai norėtų šią situaciją pataisyti.

 

„Net nežinau, kodėl taip gavosi, bet norėtųsi šią situaciją pataisyti ir nudžiuginti Marijampolės futbolo sirgalius. Visuomet yra malonu, kai į tribūnas susirenka daug žmonių, palaiko komandą. Tai suteikia papildomų jėgų, energijos.“

 

P.Kiselevskis teigė, kad komandos sportinė forma yra kur kas geresnė nei sezono pradžioje ir pripažino, kad prie pagerėjusio žaidimo prisidėjo Mariaus Šoblinsko sugrįžimas.

 

„Mūsų sportinė formą šiuo metu yra ryškiai geresnė nei sezono pradžioje, bet manau, kad galime žaisti geriau. Taip, M.Šoblinsko sugrįžimas mums davė daug, su juo žaisti aikštės viduryje lengva, nes jis gerai atlieka gynybines funkcijas, nuramina palaikydamas kamuolį.“