Būsimas varžovas: Pakruojo „Kruoja“

Būsimas varžovas: Pakruojo „Kruoja“

kruoja logo

 

Po pertraukos, skirtos jaunimo ir nacionalinių rinktinių varžyboms, „Smscredit.lt A lygos“ klubai grįžtą į kovas vietiniame fronte. Marijampolės „Sūduvos“ komandos birželio 10 dieną, antradienį, 18 valandą 30 minučių „Arvi“ futbolo arenoje laukia kova su Pakruojo „Kruojos“ komanda.

 

Šiuo metu Lietuvos čempionate susiklostė labai įtempta ir įdomi tunryrinė padėtis. Keturios komandos ( „Atlantas“, „Trakai“, „Kruoja“ ir „Sūduva“ ) savo sąskaitoje turi po 24 taškus ir turnyrinėje lentelėje dalinasi 2-5 vietas. Čia pat už jų nugaros su 22 taškais rikiuojasi „Bangos“ futbolininkai.

 

Rinktinių varžyboms skirtos pertraukos metu savo šalies garbės ginti buvo pakviesti du Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai. Kartu su nacionaline Lietuvos rinktine dirbo puolėjas Ričardas Beniušis bei saugas Tautvydas Eliošius.

 

Pirmoji „Sūduvos“ ir „Kruojos“ akistata šiame sezone baigėsi kovingomis lygiosiomis 1-1. Gerai pirmąjį kėlinį sužaidę marijampoliečiai po Audriaus Broko įvarčio pirmavo, bet po pertraukos „Sūduvos“ baudos aikštelėje kilusioje sumaištyje įvartis krito ir į jų vartus.

 

Antradinio rungtynėse „Sūduvos“ komandai negalės padėti šešias korteles suspėjęs surinkti Karolis Chvedukas, tuo tarpu „Kruojos“ komandoje diskvalifikuotų žaidėjų nėra.

 

Pavojingiausi pakruojiečių ginklai atakuojant yra puolėjai Ričardas Beniušis ( 8 įvarčiai ) ir Aivaras Bagočius ( 5 įvarčiai ). Rezultatyvius perdavimus kol kas geriausiai skirsto legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto Youbou Thome‘as. Žinoma, ne mažesnį indėlį įneša kuriantys saugai T.Eliošius bei Nerijus Mačiulis.

 

Taigi kuo baigsis antroji „Sūduvos“ ir „Kruojos“ akistata? Ar „Sūduvai“ pavyks iškovoti pergalę savų žiūrovų akivaizdoje? Galbūt šių komandų dvikovoje nugalėtojas vėl nepaaiškės?

 

Atsakymai į visus klausimus – birželio 10 dieną, antradienį, 18 valandą 30 minučių. Tie, kas į stadioną atvykti negalės, tiesioginę rungtynių transliaciją galės stebėti LRT Kultūra kanalu bei futbolo.tv svetainėje.