P.Janušausko komentaras prieš akistatą su „Atlantu”

P.Janušausko komentaras prieš akistatą su „Atlantu”

JANUSAUSKAS 2

 

 

Klaipėdos „Atlantas“ – Marijampolės „Sūduva“. Balandžio 27 dieną 18 val. Klaipėda, centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė.

 

Marijampolės „Sūduva“ sugrįš į stadioną, kur praėjusiame sezone iš jų rankų išsprūdo bronzos medaliai. Nors „Sūduva“ pasitraukė iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinalio, bet iškovojo teisę dalyvauti UEFA Europos lygos kvalifikacinėse varžybose bei stabilizavo situaciją „SMScredit.lt A lygoje“, surinkdama dešimt taškų iš dvylikos mačuose su antroje turnyro lentelės dalyje esančiais klubais.

 

„Sūduvos” saugas Paulius Janušauskas pasidalino savo mintimi prieš akistatą su „Atlantu”.

 

„Dviprasmiški jausmai, pralaimėti niekada nebūna lengva, ypač taurės pusfinalyje, kuris lėmė patekimą į finalą, bet gerai, kad iškovojome patekimą į Europos lygos atrankos turnyrą” – apie „Sūduvos” klubo situaciją po LFF taurės pusfinalio kalbėjo P.Janušauskas.

 

„Sūduvos” klubas Klaipėdoje pabaigs balandžio mėnesio rungtynių maratoną. Kalbėdamas apie ekipos fizinę kondiciją „Sūduvos” saugas teigė, kad „tikrai atsigavome, treneriai ruošia planą, kad po kiekvienų rungtynių žaidėjai nebūtų perkrauti ir būtų atlikti tinkami atsistatymai.”

 

Antra pergalė šiame sezone prieš „Atlantą“ leistų sumažinti deficitą nuo klaipėdiečių iki vieno taško.

 

„Sezonas dar tik prasidėjęs, dar lieka keturi ratai, todėl manau, kad trejetas čempionato dar negalutinis” – Marijampolės šansus šiame sezone optimistiškai vertino P.Janušauskas.

 

„Sūduvos” saugas kalbėdamas apie akistatą su Klaipėdos „Atlantu” teigė, kad laukia sunkios ir kovingos rungtynės.