P. Golubickas: „Kovosime taip pat užsivedę“

P. Golubickas: „Kovosime taip pat užsivedę“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkams iki trečiojo iš eilės Lietuvos čempionų titulo trūksta 2 pergalių A lygoje. Tikslas atrodo ranka pasiekiamas, tad „Sūduvos“ saugas Paulius Golubickas žada, kad komanda aikštėje atiduot visas jėgas siekdama užsitikrinti titulą kuo greičiau.

Mantvydas Samsanavičius
„Sūduvos“ jaunųjų žurnalistų klubas

Prie čempionų titulo marijampoliečius labai priartino dvi iš eilės pergalės prieš pagrindinį konkurentą Vilniaus „Žalgirį“. Sostinėje „Sūduva“ laimėjo 3:1, o namie – 1:0.

„Iškovojome svarbias pergales, kurios leido mums įsitvirtinti pirmojoje vietoje ir nutolti nuo „Žalgirio“. Per antrąsias rungtynes mums, manau, buvo lengviau, nes jie turėjo eiti į priekį, siekti įmušti. Taip atsirado laisvų erdvių jų gynyboje, mes gana produktyviai naudojomės kontratakomis, turėjome palankesnes progas įmušti ir laimėjome. Vis dėlto tai buvo sunkios ir daug ištvermės reikalaujančios rungtynės. Svarbiausia, kad išsinešėme tuos tris taškus su savimi”, – sakė futbolininkas.


Bilietais į artimiausias „Sūduvos“ namų rungtynes pasirūpinkite iš anksto!
2019-10-30 18:00 „Sūduva“ – „Atlantas
2019-11-09 13:00 „Sūduva“ – „Kauno Žalgiris
2019-11-27 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris


Dar po rungtynių įgytas 7 taškų pranašumas, pasak futbolininko, „Sūduvai“ leido jaustis ramiau prieš antrąsias rungtynes.

„Šioks toks jaudulys visada būna, bet mes žinojome, kad jie jaudinsis labiau, nes mes buvome padėties šeimininkai, mums užteko tiesiog nepralaimėti, – kalbėjo P. Golubickas. – Padėjo dar ir greitas mūsų įvartis. Tai varžovus labai veikia emociškai.“

A lygoje „Sūduva“ per 28 turus surinko 75 taškus, o antrąją vietą užimantis „Žalgiris“ – 65. Komandoms penktajame rate teks sužaisti po 5 mačus, tad marijampoliečiams užtenka laimėti dukart, kad taptų nebepavejami.

Pirmąjį žingsnį „Sūduva“ stengsis žengti trečiadienį, kai 18 val. Marijampolėje priims Klaipėdos „Atlantą“. P. Golubickas teigia, kad komanda neketina atsipalaiduoti ir savo galutinio tikslo sieks maksimaliai susikaupusi.

„Taip, liko 5 rungtynės, tačiau mes dar ne čempionai. Eisime į visas rungtynes kovoti lygiai su tokiu pačiu užsidegimu kaip iki šiol. Žinome, ko reikia, kad pasiektume savo tikslą, to plano ir laikysimės”, – sakė futbolininkas.

Futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus į visas likusias „Sūduvos“ namų rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje.