Ovidijus Verbickas: „Turime rinkti taškus”

Ovidijus Verbickas: „Turime rinkti taškus”

IMG_0842

Ovidijus kelis savo karjeros metus praleido Klaipėdoje, gindamas „Atlanto“ spalvas. Galbūt kiek neįprasta jam bus šios dienos rungtynėse žaisti prieš uostamiesčio ekipą. Kita vertus, žaidėjas nekantriai laukia dvikovos ir tiki, jog „Sūduvai“ pavyks įrodyti savo pranašumą.

 

  • Ovidijau, laukia rungtynės su „Atlantu”. Kelis metus praleidai uostamiestyje, atstovaudamas Klaipėdos klubui. Ar artėjančios rungtynės asmeniškai tau – išskirtinės?

Man tai – tikrai neeilinės rungtynės. Esu labiau „užsivedęs”, nei prieš kitus susitikimus.  Turiu ką įrodyti, noriu laimėti ir tikiu, kad mūsų komanda pasieks pergalę.

 

  • Praleidai nemažai laiko „Atlante”. Kokios šios ekipos išskirtinės savybės, stipriosios pusės?

 

Nepaisant to, kad keičiasi žaidėjai, „Atlantas” visuomet išsiskiria savo drausmingumu ir kovingumu. Komandos treneriai dažniausiai sugeba tinkamai nuteikti žaidėjus rungtynėms.

Rungtynės bus nelengvos, kaip ir visas sezonas. Prieš „Atlantą” laukia sunki dvikova, bet mes turime rinkti taškus.

 

  • Visą savaitę buvai Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtyje, iš kelionės grįžote pirmadienį. Ar savijauta normali, nesijaučia nuovargio?

 

Jaučiuosi normaliai. Kelias dienas pasitreniravome su komanda, įsitraukėme ritman ir, galvoju, kad ekipos žaidime net nesijaus, kad buvome kažkur išvykę.

 

Dėkojame už pokalbį ir linkime sėkmės ketvirtadienio vakare.

Save

Save