Laukia išbandymas „Atlantu”

Laukia išbandymas „Atlantu”

Ketvirtadienį Marijampolės „Arvi” manieže laukia didelį susidomėjimą ir intrigą kelianti dvikova.  20 val. į aikštę išbėgs „Sūduvos“ ir „Atlanto“ komandos – ekipos, kurios pastaraisiais metais A lygoje aršiai konkuruodavo, kovodamos dėl medalių.

 

 

Greta turnyrinėje lentelėje jos yra ir po pirmųjų trijų šiemetinės A lygos turų. Marijampoliečiai, kaip žinome, turi 5 taškus, o štai pajūrio atstovai pirmenybes pradėję pralaimėjimu šalies čempionams, po to du kartus „skriaudė” laikinosios sostinės vienuolikes – „Kauno Žalgirį” ir „Stumbrą” bei su 6 taškais yra lentelės viršutinėje dalyje.

 

 

„Goleadorai”.Įdomu pažymėti, kad, jei neįvyks kokio nors „bombardyrių šou” prieš tai vyksiančiose turo rungtynėse, Marijampolės „Arvi” arenoje turėsime progą pamatyti visa trijulę kol kas rezultatyviausiai žaidžiančių A lygos žaidėjų. Klaipėdos ekipos puolimo lyderiui Andrejui Paniukovui neprireikė daug laiko įrodyti, jog savo gerųjų savybių jis neprarado – 4 pelnyti įvarčiai byloja apie tai. „Sūduvos” gynėjų (A.Švrljugos ir V.Slavicko) rezultatyvumo fenomenas jau irgi susilaukė nemažai dėmesio. Tikėsimės, jog ši serija tęsis, nors tikrai nepyksime, jei įvarčius muš ir kiti žaidėjai.

 

 

Pernykščiai prisiminimai. Statistiškai praeitų metų rezultatai byloja „Sūduvos” naudai – 3 pergalės, 1 lygiosios ir 1 pralaimėjimas. Tačiau praktiškai visose tarpusavio rungtynėse šansų rezultatą pakreipti kita linkme turėjo abi komandos. Bene ryškiausios pernai metų rungtynės vyko Marijampolėje, karštą vasaros dieną. Po vangoko pirmojo kėlinio antrajame komandos tarsi „pabudo” ir surengė tikrą įvarčių fejerverką. Nuskambėjus finaliniam švilpukui, stadiono tablo išdidžiai švietė du trejetai. Buvo tose rungtynėse ir aistrų, apeliacijų bei įvairių spalvų kortelių.

Be abejo įsimintina, ypač marijampoliečiams ir paskutinė komandų tarpusavio dvikova, kuomet pasiekę pergalę rezultatu 3:1 „Sūduvos” futbolininkai užsitikrino bronzos medalius.

Beje, vieną kartą komandos susitiko ir šiemet, besiruošdamos sezonui. Tuomet stipresni buvo klaipėdiečiai, du kartus nuginklavę šeimininkų vartus, o patys nepraleidę.

 

 

Pasikeitimai uostamiestyje. Kaip jau tapo įprasta, po kiekvieno sezono „Atlanto” gretos pakinta. Sąrašas žaidėjų, kurie pernai atlikdavo toli gražu ne epizodinius vaidmenis ir kurių šiemet „Atlanto” sudėtyje nematysime, įspūdingas:   A.Sylla, O.Verbickas, M.Maksimovas, M.Papšys, R. Baravykas, P.Valinčius ir t.t. Vėlgi, kaip sakoma, gamta nemėgsta tuštumos, tad „Atlanto” gretose vėl matome jau minėtą A.Paniukovą, solidus pastiprinimas turėtų būti ir Linas Pilibaitis, komandos vartus gina D.Mikelionis bei A. Ridley, yra naujų veidų ir legionierių gretose. Taip kad „Atlantas” pasiruošęs kovoti ir tai jie jau įrodė pirmuosiuose čempionato turuose.

 

 

Daugiau nei eilinės rungtynės. Minėjome, kad rungtynės – principinės, tačiau kai kuriems žaidėjams jos reiškia dar daugiau. Ovidijus Verbickas 2,5 metų gynė „Atlanto” spalvas, buvo vienas pagrindinių jo žaidėjų, o šiandien jis- jau Sūduvos” ekipos gretose. Tad jam ketvirtadienio  rungtynės – papildomas iššūkis ir išbandymas. Roberto Vėževičiaus prisiminimai apie laiką, praleistą „Atlante” irgi dar pakankamai neseni.

 

 

Tad  ketvirtadienį „Arvi” futbolo manieže turėtų būti karšta, nepaisant vėloko rungtynių laiko (primename, kad rungtynių pradžia – 20:00). Žiūrovų vėl laukia konkursai,  galimybė įsiamžinti su komandos trofėjais, pasipuošti „Sūduvos” spalvomis bei proga laimėti sezono prizą – žaidimų konsolę „Xbox One S” ir jos papildymą „Kinect”.