N.Valskis išrinktas į simbolinę pirmojo rato rinktinę

N.Valskis išrinktas į simbolinę pirmojo rato rinktinę

„SMScredit.lt A lygoje“ pralėkė pirmasis čempionato ketvirtis, atėjo metas skaičiuoti pirmuosius viščiukus. Lyga tai atliko sudarydama simbolinę rato žaidėjų rinktinę, kurią rinko nacionalinės komandos treneris Csaba Laszlo ir šalies futbolo įvykius atidžiai sekantys žurnalistai.

 

Suskaičiavus apklausos rezultatus paaiškėjo, kad daugiausia simpatijų pelnė sezono starto sensacija tapusio Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai. Į vienuoliktuką jų pateko net penki. Du žaidėjus simbolinėje rinktinėje turi Vilniaus „Žalgiris“, po vieną – Panevėžio „Ekranas“, Pakruojo „Kruoja“, „Šiauliai“ ir Marijampolės „Sūduva“.

 

Į rato svajonių komandą C.Laszlo, futbolo komentatoriai Nerijus Kesminas, Paulius Jakelis, Giedrius Vaitkevičius, žurnalistai Evaldas Gelumbauskas ir Donatas Puslys išrinko „Kruojos“ vartininką Marį Eltermanį, gynėjus Kazimierą Gnedojų, Andrių Jokšą (abu „Atlantas“), Luką Peričių („Žalgiris“) ir Giedrių Tomkevičių („Ekranas“), saugus Andrių Bartkų, Marių Papšį (abu „Atlantas“), Jakubą Wilką („Žalgiris“) ir Nerijų Valskį („Sūduva“), puolėjus Evaldą Razulį („Atlantas“) ir Georgijų Alaverdašvili („Šiauliai“). Visų respondentų sąrašuose paminėtos keturių žaidėjų – L.Peričiaus, A.Bartkaus, M.Papšio ir E.Razulio – pavardės.

 

Iš viso plebiscito dalyvių dėmesio sulaukė 22 futbolininkai. Be patekusių į simbolinę komandą žaidėjų, paminėti vartininkai Armantas Vitkauskas („Žalgiris“) ir Vitalijus Mirnyjus (Gargždų „Banga“), gynėjai Marius Kazlauskas („Atlantas“), Algis Jankauskas ir Georgas Freidgeimas (abu „Žalgiris“), Vaidas Slavickas ir Rytis Pilotas (abu „Ekranas“), saugai Tadas Eliošius („Atlantas“), Mantas Kuklys („Žalgiris“), Igoris Kozlovas („Ekranas“) ir Karolis Chvedukas („Sūduva“).