M. Ugge ir T. Radzinevičius – I rato rinktinėje

M. Ugge ir T. Radzinevičius – I rato rinktinėje

2050_inside

futbolo.tv

 

 

„Trakai”, Vilniaus „Žalgiris”, Marijampolės „Sūduva” ir Klaipėdos „Atlantas”. Šios keturios komandos šalies čempionato starte pasileido į priekį, palikusios už nugaros persekiotojus. Jų žaidėjai ir sudarė pirmojo rato rinktinę, kurioje „Sūduva” turi du savo atstovus, o kiti lyderiai – po tris.

 

Simbolinę rato komandą rinko Lietuvos rinktinės treneris Igoris Pankratjevas, futbolo komentatoriai Nerijus Kesminas, Paulius Jakelis, Giedrius Vaitkevičius, apie futbolą rašantys žurnalistai Evaldas Gelumbauskas ir Vilmantas Remeika bei alyga.smscredit.lt apžvalgininkai Martynas Pocius ir Karolis Tretjakas. Visų aštuonių respondentų nuomonė buvo vieninga tik dėl puolėjų – rezultatyviausi lygos žaidėjai Andrejus Paniukovas iš „Atlanto” bei Tomas Radzinevičius iš „Sūduvos” surinko visus aštuonis balsus.

 

Septyni apklausos respondentai balsavo už „Trakų” saugą Jurijų Mamajevą. Į rinktinę taip pat pateko po šešis balsus surinkę vartininkas Edvinas Gertmonas ir saugas Robertas Vėževičius iš „Atlanto”, „Trakų” gynėjai Deividas Česnauskis bei Linas Klimavičius, „Žalgirio” brazilas Elivelto. Už „Sūduvos” gynėją Maximiliano Ugge ir „Žalgirio” saugą Jurijų Kendyšą balsavo po penkis apklausos dalyvius, o Jakubui Wilkui iš „Žalgirio” tam, kad patektų į sąrašą, pakako trijų respondentų simpatijų.

 

Simbolinėje rinktinėje – penki lietuviai ir šeši užsieniečiai. Iš viso anketose paminėtos 25 futbolininkų pavardės. Balsų gavo, bet į pagrindinį sąrašą nepateko Armantas Vitkauskas, Semiras Kerla, Algis Jankauskas, Andro Švrljuga, Deividas Šemberas ir Vytautas Lukša iš „Žalgirio”, Milošas Kovačevičius, Marko Živkovičius, Karolis Chvedukas ir Vaidotas Šilėnas iš „Sūduvos”, Valdas Pocevičius ir Tomas Birškys iš „Kruojos”, Edvardas Gaurilovas iš „Trakų” bei Edgaras Žarskis iš „Atlanto”.