K. Timofejevas: „Tikiuosi kuo greičiau sugrįžti į aikštelę ir daryti tai, ką mėgstu“

K. Timofejevas: „Tikiuosi kuo greičiau sugrįžti į aikštelę ir daryti tai, ką mėgstu“

Timofejevas

 

Marijampolės „Sūduvą“ sausio mėnesį papildęs vartininkas Kornelijus Timofejevas kol kas negali padėti komandai futbolo aikštėje. 22 metų amžiaus vartų sargas draugiškų rungtynių Kipre metu patyrė sunkią traumą.

 

Vasario mėnesio pradžioje „sūduviečiai“ stovyklavo Kipre. Draugiškų rungtynių su Jekaterinburgo „Ural“ metu K. Timofejevas nesėkmingai pastatė koją ir nukrito. Po šio epizodo vartininkas buvo išgabentas į ligoninę, kur jam atliko operaciją.

 

„Kai prisimenu tą epizodą – pasidaro nejauku. Rungtynių metu pastačiau koją ir išgirdau trakštelėjimą.  Pažvelgus į koją mačiau, kad kažkas negerai. Pirmą kartą patyriau tokią sunkią traumą. Sunku pasakyti kada sugrįšiu į aikštelę ir galėsiu pilna jėga sportuoti. Medikai prognozuoja, kad vasaros viduryje turėčiau būti pasiruošęs sugrįžti į treniruočių procesą ir dirbti kartu su komanda.“

 

„Trauma sukėlė daug nepatogumų. Šešias savaites vaikščiojau su trimis kojomis – viena sava ir dviem ramentais. Turiu pagalbininką Edvardą Tamulevičių, abu gyvename kartu ir jis tikrai labai man padeda.“ – teigė K. Timofejevas.

 

Vartų sargas neslėpė, kad sunkiausia – stebėti komandos rungtynes žinant, kad niekuo negali padėti aikštėje rungtyniaujantiems komandos draugams.

 

„Stebėti komandos draugus žaidžiančius – didelė problema. Žiūrint iš šalies atrodo, kad galėtum padaryti ką nors kitaip ir padėti komandai, tačiau realybė šiuo metu yra kitokia. Tačiau tikiuosi kuo greičiau sugrįžti į aikštelę ir vėl daryti tai, ką mėgstu.“

 

Vartininkas pasakojo, kad šių metų „Smscredit.lt A lygos“ čempionatas – gana įdomus. K. Timofejevas pripažino, kad visos komandos gali kovoti su kiekviena lygos ekipa.

 

„Kol kas čempionate nėra aiškių lyderių arba visiškai nuspėjamų rungtynių. Bet kuri lygos komanda gali įkąsti kitai. Lygos naujokai gali žaisti su visais lygos senbuviais, tai parodo ir paskutiniojo turo rezultatas, kuomet „Stumbras“ 2:0 įveikė praėjusių metų vicečempionus „Kruojos“ futbolininkus.“

 

Po pirmojo lygos rato „Sūduva“ žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje. K. Timofejevas komandos žaidimą vertino teigiamai, tačiau neslėpė, kad komanda gali sužaisti dar geriau.

 

„Pirmąjį ratą vertinu gerai, tačiau galėtų būti ir geriau. Gaila, kad rungtynėse prieš „Trakus“ patyrėme pralaimėjimą, nors tikrai nebuvome silpnesni ir įvartis į mūsų vartus krito visai netikėtai ir iš niekur. Tikiuosi, kad komandos žaidimas dar gerės, o tuo pačiu gerės ir rezultatai.“