M. Topčagičius: „Svarbiausia – gera rungtynių pradžia“

M. Topčagičius: „Svarbiausia – gera rungtynių pradžia“

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 6 turo rungtynes namie 3:0 (3:0) įveikė „Panevėžį“, o visus įvarčius pelnęs Mihretas Topčagičius tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju.

Gabrielė Lesetaitė, Mantvydas Samsanavičius
„Sūduvos“ jaunųjų žurnalistų klubas

Austro sąskaitoje dabar yra 4 taiklūs smūgiai ir jis 1 įvarčiu lenkia rungtynes su Panevėžio ekipa dėl traumos praleidusį komandos draugą Josipą Tadičių.

„Privalome tokias rungtynes savo aikštėje laimėti, jei norime būti čempionais, – po dvikovos su panevėžiečiais kalbėjo M. Topčagičius. – Gerai pradėjome rungtynes, anksti įmušėme įvarčius ir galėjome toliau žaisti ramiau, nebebuvo spaudimo.“

Puolėjas turėjo dar keletą progų pasižymėti, o geriausia iš jų dar pirmajame kėlinyje buvo 11 metrų baudinys. Deja, puolėjo smūgį atrėmė panevėžiečių vartininkas.

„Jis, manau, žinojo, kad praeitą sezoną visada mušiau į tą vartų kampą, todėl sėkmingai nuspėjo mano veiksmus. Turiu pripažinti, kad mano smūgis tikrai nebuvo geras“, – sakė austras.

Kalbėdamas apie savo sportinę formą, M. Topčagičius tvirtino, kad dar turi tobulėti.

„Nėra lengva, nes teko 2 savaites praleisti izoliacijoje grįžus į Lietuvą, dar trūksta treniruočių, kad pasiekčiau gerą sportinę formą. Šį kartą komandos draugai sukūrė man geras progas, tad pirmuosius įvarčius įmušti nebuvo sunku“, – kalbėjo futbolininkas.

„Sūduvai“ pastaruoju metu teko susidurti su labai skirtingomis oro sąlygomis. Per rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ siautė audra, o per mačą su „Panevėžiu“ buvo labai karšta.

„Geriau žaisti per lietų, – nusišypsojo puolėjas. – Kai karšta, aikštėje futbolininkams būna daug sunkiau.“

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais birželio 28 d. (sekmadienį) 15 val. išvykoje su „Kauno Žalgiriu“.