E. Černiauskas: „Svarbu sustabdyti jų greitus puolėjus“

E. Černiauskas: „Svarbu sustabdyti jų greitus puolėjus“

Sekmadienį 15 val. per A lygos 7 turo rungtynes Marijampolės „Sūduva“ išvykoje susitiks su „Kauno Žalgirio“ komanda.

„Sūduva“ po 6 turų savo sąskaitoje turi 16 taškų ir pirmauja turnyre. Tuo metu kauniečiai, surinkę 10 taškų, dalinasi su Vilniaus „Žalgiriu“ antrąją poziciją.

Būtent šių dviejų komandų tarpusavio rungtynėse Vilniuje savaitgalį „Kauno Žalgiris“ šventė įspūdingą pergalę rezultatu 3:2.

Kauniečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 2:0, bet po pertraukos persvarą išbarstė. „Žalgiris“ 70 min. rezultatą išlygino, o 87 min. dar ir gavo teisę mušti baudinį. Vis gi Liviu Antalis pataikė į virpstą, o netrukus kauniečių puolėjas Philipas Otele pelnė pergalingą įvartį.

„Kauno komanda yra kovinga, kovojanti dėl kiekvieno kamuolio, tą žiūrovai galėjo išvysti ir pirmojoje mūsų tarpusavio dvikovoje prieš keletą savaičių, – apie būsimus varžovus sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Sauliaus Širmelio asistentas Eivinas Černiauskas. – To paties tikimės ir šį kartą.“

Birželio 1-ąją per A lygos 2 turo rungtynes „Sūduva“ savo aikštėje įveikė „Kauno Žalgirį“ 1:0, o rungtynės pasižymėjo žaidėjams parodytų kortelių ir aikštėje virusių aistrų gausa.

Ko reikia, kad marijampoliečiai išvykoje taip pat pasiektų teigiamą rezultatą?

„Svarbu sustabdyti jų greitus puolėjus, – teigė E. Černiauskas. – „Kauno Žalgiris“ atlieka daug perdavimų iš kraštų, todėl taip pat labai svarbu neleisti to daryti.“