M. Šoblinskas: „Treneris reikalavo nusiteikimo“

M. Šoblinskas: „Treneris reikalavo nusiteikimo“

13

 

Marijampolės „Sūduva“ šiandien išvykoje dar kartą įveikė Jonavos „Lietavą“ ir užtikrintai žengė į LFF taurės pusfinalį. Tiek pirmoji, tiek atsakomoji komandų akistata baigėsi tokiu pačiu rezultatu – 3:0 marijampoliečių naudai.

 

Po įvartį į Lauryno Vertelio ginamus „Lietavos“ vartus įmušė Marko Živkovičius, Marius Šoblinskas bei paskutinėmis mačo minutėmis pasižymėjęs Karolis Laukžemis.

 

Antrojo įvarčio autorius M. Šoblinskas pasakojo, jog nepaisant rezultatyvios pergalės pirmosiose rungtynėse, marijampoliečių treneris Aleksandras Veselinovičius akcentavo „Sūduvos“ nusiteikimą atsakomajam mačui.

 

„Treneris pirmiausia reikalavo nusiteikimo, nes „Lietava“ jau pirmoje tarpusavio akistatoje parodė, kad moka ir sugeba sukurti pavojų prie varžovų vartų, tad treneris akcentavo, jog žaisti reikia atidžiai.“

 

Nors „Sūduva“ abejas rungtynes laimėjo užtikrintai ir iš viso pelnė 6 įvarčius, tačiau Jonavos „Lietava“ taip pat turėjo keletą gerų progų pasižymėti, to neslėpė ir M. Šoblinskas.

 

„Jonavos ekipa sukūrė nemažai progų, tikrai demonstruoja neprastą futbolą, turi patyrusių žaidėjų ir neveltui laimėjo LFF I lygą.“ – pasakojo antrojo įvarčio autorius.

 

Dvi pergalės Marijampolės ekipai atvėrė duris į LFF taurės pusfinalį, kuris vyks tik kitais metais. „Sūduvos“ saugas teigė, jog „sūduviečiai“ dabar koncentruosis į sėkmingą aukščiausios lygos pabaigą bei sieks iškovoti medalius, o apie LFF taurės rungtynes dar negalvos.

 

„Dabar koncentruosimės į „Smscredit.lt A lygą“ ir sieksime iškovoti medalius, todėl apie LFF taurę dar negalvojame, nes iki pusfinalių dar labai daug laiko.“