M.Pyrohovas lieka „Sūduvoje“

M.Pyrohovas lieka „Sūduvoje“

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė naują sutartį su vidurio saugu iš Ukrainos Maksymu Pyrohovu.

26 metų futbolininkas šiemet „Optibet A lygoje“ sužaidė 25 rungtynes, per kurias pelnė 1 įvartį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir gavo 4 geltonas korteles.


BŪK KARTU SU „SŪDUVA“ 2024 METAIS!


„Šis sezonas man buvo pirmas komandoje, turėjome daug jaunų vaikinų, visi stengėmės vykdyti užduotis ir siekti kuo aukštesnės vietos. Galbūt galėjome pasirodyti ir šiek tiek geriau, bet, mano nuomone, sezonas komandai buvo neblogas. Per metus susižaidėme, ūgtelėjome kaip komanda, tikiuosi, kad kitas sezonas bus geresnis. Tikslas – būti geresniais nei buvome šį sezoną, – sakė M. Pyrohovas. – Dėl naujo kontrakto pasirašymo man daug galvoti nereikėjo. Susitikome su klubo prezidentu, pasikalbėjome, abiem pusėms viskas tiko, tad greitai ir pasirašiau.“

2022 metais ukrainietis atstovavo Telšių „Džiugui“, anksčiau yra žaidęs Tauragės „Taure“, „Pakruojyje“, gimtinės Kryvyj Riho „Krivbass“, Moldovos Tiraspolio „Dinamo-Auto“ ir Suručenio „Sfintul Gheorghe“ klubuose, dukart buvo išvykęs į Vokietijos klubus.

„Sūduva“ pasirengimą naujam sezonui pradės sausio viduryje, o komandos aistruoliai jau dabar gali įsigyti 2024 metų klubo narystes ir abonementus.