G.Zenkevičius pratęsė sutartį su „Sūduva“

G.Zenkevičius pratęsė sutartį su „Sūduva“

Vartininkas Giedrius Zenkevičius dar mažiausiai metus vilkės Marijampolės „Sūduvos“ aprangą. Klubas su 26 metų vartų sargu pasirašė sutartį 2024 metų sezonui.

Marijampolietis šiais metais debiutavo Lietuvos futbolo „Optibet A lygoje“ ir per 24 rungtynes praleido 38 įvarčius.

„Sezonas buvo neblogas, labai džiaugiuosi, kad sulaukiau pasitikėjimo iš trenerio ir gavau galimybę pasirodyti aikštėje. Tikiuosi, kad nenuvyliau, – šypsojosi G.Zenkevičius. – Visos sužaistos rungtynės buvo įsimintos, buvo gerų akimirkų, buvo ir prastesnių, bet labiausiai įsiminė tikriausiai debiutinės rungtynės A lygoje.“

Pirmą kartą elitinėje lygoje į aikštę vartininkas žengė antrajame ture, kai „Sūduva“ daug kam netikėtai namie nugalėjo Kauno raj. „Hegelmann“ komandą 2:0 (1:0). G. Zenkevičius tuomet pasižymėjo ne vienu sėkmingu epizodu.


Sezono metu marijampolietis ne tik pats žaidė, bet ir Marijampolės futbolo centre dirbo vartininkų treneriu.

„Kadangi esu dar jaunas, bent pats save tokiu laikau, kol kas viską derinti sekasi neblogai. Aišku, būna dienų, kai grįžti po treniruotės (ypač pasirengimo sezonui metu) ir atrodo, kad nieko jau nenori daryti, tik ilsėtis. Bet žinai, kad reikia, tad eini ir dirbi su jaunimu. Suprantu, kad futbolo iki pensijos nežaisiu, anksčiau ar vėliau teks likti prie futbolo kitame vaidmenyje, tad nėra ko skųstis“, – pasakojo G. Zenkevičius.


BŪK KARTU SU „SŪDUVA“ 2024 METAIS!


Sprendimas pasirašyti naują sutartį su „Sūduva“ vartininkui buvo gana lengvas.

„Visada reikia pagalvoti prieš darant. Šiuo atveju pasikalbėjau su komandos vadovais, treneriais, pasitariau su tėčiu ir tas sprendimas likti subrendo gana greitai, – sakė G. Zenkevičius. – Mūsų tikriausiai laukia dar įdomesnis sezonas nei šis, o asmeninis tikslas yra paprastas – sužaisti daugiau rungtynių nei sužaidžiau šiemet.“

„Sūduva“ pasirengimą naujam sezonui pradės sausio viduryje, o komandos aistruoliai jau dabar gali įsigyti 2024 metų klubo narystes ir abonementus.