M.Grigaravičius: „Esame tikra komanda“

M.Grigaravičius: „Esame tikra komanda“

??????????????????????Marijampolės „Sūduvos“ ekipa jau rytoj, gegužės 24 dieną, stos į labai svarbią „Smscredit.lt A lygos“ kovą Panevėžyje su vietos „Ekrano“ komanda.

 

Fksuduva.lt apie būsimas rungtynes ir visą sezoną pasikalbėjo su šio sezono atradimu tapusiu 21 metų saugu Mindaugu Grigaravičiumi.

Rytoj laukia mačas su „Ekranu“. Kaip pavyko pasirengti šioms rungtynėms?

Šiuo metu žaidžiame varžybų maratoną – vienos rungtynės seka po kitų. Manau, kad esame gerai pasiruošę mačui su „Ekranu“, nuotaikos komandoje geros, tikiuosi tokios bus ir rungtynės.

 

Kaip psichologinę komandos būklę paveikė emocingos rungtynės su „Atlantu“?

Aš manau, kad tai komandai pridės sportinio pykčio. Norėsime tarsi ir atsirevanšuoti bei įrodyti, jog esame verti pergalės, o lygiosios buvo klaida. Žinome, kad mūsų vieta yra ne 6 ar 7, o prizinė. Dėl to ir einame kovoti kiekvienose rungtynėse.

 

Kaip apibūdintum „Ekrano“ komandą?

Tai jauna, ambicinga, gerai treniruota komanda. „Ekranas“ žaidžia įdomų futbolą, priima daug nestandartinių sprendimų, todėl prieš juos tikrai sunku gintis. Panevėžio komanda turi daug jaunų, gerų žaidėjų iš Lietuvos jaunimo rinktinių ir sėkmingai įrodinėja, kad juos nugalėti labai sunku visiems varžovams. Daug prie to prisideda komandos treneris, kuris puikiai moka dirbti su jaunais žaidėjais, nuteikti juos psichologiškai ir paruošti taktiškai. Yra tekę treniruotis su juo, kai prieš pora metų buvau „Ekrano“ peržiūroje, ir jo darbas man paliko puikų įspūdį.

 

Šiame sezone pelnei jau 5 įvarčius. Ar tikėjaisi to prieš atvykdama į žaisti „Sūduvą“?

Iš tikrųjų atvykdamas čia tikėjausi, kad pirmieji mėnesiai bus labai sunkūs. Bet kažkur viduje visuomet žinojau, kad reikia išlaukti savo šanso, jį išnaudoti ir viskas eis gera linkme. Prieš sezoną buvau užsibrėžęs tikslą pelnyti 5 įvarčius, o jį pavyko įgyvendinti daug greičiau, tad dabar turiu ir didesnių tikslų.

 

Kas pasikeitė „Sūduvos“ žaidimo nuo tos pragariškos sezono pradžios?

Na, mes patobulėjome. Ne kaip žaidėjai, o kaip kolektyvas. Pradėjome jausti vienas kitą, žinome vienas kito galimybes ir esame tikra komanda. „Sūduvos“ komandinė dvasia yra viena geriausių, kokioje esu buvęs. Pradžioje galbūt to ir trūko, nes buvo neryškios grupelės, o dabar esame viena, tikra komanda, kuri siekia bendro tikslo.

 

Traumą patyrė A.Brokas, išvyko M.Andelkovičius daugiau atsakomybės teks ant tavo pečių, ar esi tam pasirengęs?

Aišku, kaip visada, stengsiuosi padėti komandai kuo tik galiu. Per savo neilgą karjerą dar nespėjau išlavinti lyderio savybių, bet, kaip sakoma, gyveni ir mokaisi, bandai tobulėti.

 

Sulaukei kvietimo į Lietuvos U-21 rinktinę. Ką tai tau reiškia?

Tai visada labai malonu. Tuomet pajauti, kad kažkas tave stebi, žino ir įvertina. Smagu nuvykus į rinktinę susitikti su draugais, žaisti prieš geras komandas ir tobulėti. Ateityje turiu svajonę prasimušti ir į nacionalinę Lietuvos rinktinę.