„Sūduva” iškovojo svarbią pergalę Panevėžyje

„Sūduva” iškovojo svarbią pergalę Panevėžyje

Panevėžio „Aukštaitijos” stadionas

Rungtynių teisėjas – Audrius Žuta

Panevėžio „Ekranas” 0 – 2  Marijampolės „Sūduva”

29′ [ 0 – 1 ] Valentin Baranovskij

63′ [ 0 – 2 ] Marius Šoblinskas

 

 

„Ekranas”: K.Timofejevas, S.Urbys, L.Narbutas, E.Girdvainis, U.Umeh, A.Susnjar, L.Kochanauskas, D.Norvilas, Dž.Petrauskas, E.Baranauskas, Elivelto.

„Sūduva”: D.Bartkus, V.Baranovskij, M.Ugge, M.Kovačevič ( 4′ P.Daukša )_, T.Snapkauskas, M.Šoblinskas, K.Chvedukas, G.Russo ( 87′ D.Tumosa ), M.Grigaravičius, A.Vaskela, T.Radzinevičius ( 76′ M.Kdouh ).

 

Susitikimo pradžia „Sūduvos” ekipai buvo nemaloni dėl traumų, kurios persekiojo futbolininkus. Per apšilimą susižeidė ir mačo nuo pirmųjų minučių pradėti negalėjo Darius Isoda, o vietoje jo startinėje sudėtyje pasirodė Valentinas Baranovskij. 3 – ąją mačo minutę su varžovu susidūrė ir priverstinai pakeistas turėjo būti Milošas Kovačevičius. Jį iš stadiono išgabeno greitoji medicinos pagalba.

 

Pirmosiomis minutėmis aktyvesni buvo aikštės šeimininkai, kurie pora kartų sukėlė įtampą prie Marijampolės klubo vartų. Vis dėlto „Sūduva” greitai žaidimą išlygino ir patys surengė kelias pavojingas atakas.

 

Labiausiai pirmajame kėlinyje įsiminė tolimas Armino Vaskelos smūgis, po kurio kamuolys lietė vieną iš „ekraniečių”, o vėliau ir vartų virpstą.

 

Rungtynėse sužaidus apie pusvalandį, „Sūduva” sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Gavęs komandos draugo perdavimą netoli vartų V.Baranovskij vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

 

Antrajame rungtynių kėlinyje „Sūduva” stengėsi apsiginti nuo varžovų atakų ir kontratakuoti. Vienas iš greitų išpuolių baigėsi vos antras rungtynes po traumos žaidžiančio Mariaus Šoblinsko tiksliu smūgiu iš toli, po kurio rezultatas tapo 2-0 svečių naudai.

 

Po šio epizodo aikštės šeimininkai kiek palūžo, jų atakos tapo nebe tokios aštrios ir pavojingos. Taigi „Sūduva” sėkmingai apsigynė likusį rungtynių laiką ir iškovojo taip reikalingą pergalę.