M. Giannikoglou: „Noriu kasdien tapti geresniu vartininku“

M. Giannikoglou: „Noriu kasdien tapti geresniu vartininku“

Marijampolės „Sūduvos“ naujokas vartininkas iš Graikijos Makis Giannikoglou tikisi Lietuvoje tobulėti ir siekti aukščiausių tikslų.

Tik antradienį į Marijampоlę atvykęs 27 metų futbolininkas nebuvo nustebintas šalčio, nes pakankamai sniego matė ir gimtinėje.

„Gali būti, kad kartais Graikijoje šiomis dienomis būna net šalčiau“, – šyptelėjo M. Giannikoglou.

Prieš atvykdamas į Lietuvą vartininkas apie savo naująją komandą neturėjo daug žinių. Vienu iš informacijos šaltinių tapo „Panevėžyje“ rungtyniaujantis tautietis Chrysovalantis Kozoronis, su kuriuo teko kartu rungtyniauti „PAS Giannina“ komandoje. Graikai tikėjosi susitikti „Hikvision“ arenos manieže trečiadienį per kontrolines rungtynes, tačiau sunegalavęs Panevėžio komandos atstovas į Marijampolę neatvyko.

„Žinojau, kad treneriu čia dirba buvęs „Volos“ strategas, kad prieš keletą metų „Sūduva“ sėkmingai žaidė su Nikosijos APOEL ir kasmet sau kelia aukštus tikslus. C. Kozoronis papasakojo apie Lietuvą, šalies čempionatą, pasakė savo nuomonę apie „Sūduvą“. Apsvarstęs pasūlymą nusprendžiau, kad man tai yra įdomi galimybė ir nusprendžiau pasirašyti kontraktą, – pasakojo M. Giannikoglou.


2021-ŲJŲ „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – BŪDAS KIEKVIENAM PRISIDĖTI PRIE KLUBO GYVAVIMO!


Naujasis „Sūduvos“ 1-asis numeris Marijampolėje tikisi nuolat tobulėti ir nusipelnyti laiko aikštėje.

„Tiek asmeniškai, tiek komandiškai noriu kovoti dėl Lietuvos čempionų titulo. Svarbu kuo geriau pasirodyti Europos taurių turnyruose, bet pirmiausia reikia siekti pergalių A lygoje, visą dėmesį sutelkti tik į artimiausias rungtynes, – dėstė graikas. – Pats čia atvykau sunkiai dirbti, tobulėti, kasdien tapti geresniu vartininku. Ir, be abejo, kaip ir kiekvienas futbolininkas, noriu kuo daugiau žaisti.“

Artimiausias kontrolines rungtynes „Sūduva“ žais vasario 20 d. 19.30 val. Vilniuje su „Riteriais“.